Ekstraliga Juniorów: Kolejne zwycięstwo Polonii

W 8 rundzie nasza drużyna odniosła ważne zwycięstwo nad MKSz Rybnik. Nasi młodzi zawodnicy odnieśli najniższe możliwe zwycięstwo 3,5-2,5 i nadal liczą się w walce o czołowe lokaty.

W meczu zwyciężyli: Szymon Gumularz, Maciej Czopor oraz Agata Dwilewicz, zremisował Przemysław Piotrowski, porażki zanotowali Kacper Grela i Aleksandra Dadełło. Po 8 rundach nasza drużyna z 12 punktami dzieli 2-4 miejsce ze swoją imienniczką z Warszawy oraz z drużyną z Katowic.

Mistrzostwo na rundę przed końcem Mistrzostw zagwarantowała sobie drużyna z Opola, która na swym koncie zgromadziła 15 pkt.

Jutro ostatnia runda Drużynowych Mistrzostw Polski rozpocznie się o godzinie 9, a naszym przeciwnikiem będzie LKSz GCKiP Czarna. Trzymamy kciuki!

Wyniki 8 rundy TUTAJ

Tabela po 8 rundach TUTAJ

By |2016-03-18T09:41:43+00:001 Sierpień, 2015|Categories: BLOG, Ekstraliga Juniorów, Starty Polonistów|Tags: , , , , , , , |Możliwość komentowania Ekstraliga Juniorów: Kolejne zwycięstwo Polonii została wyłączona

About the Author: