Jak to już bywa w każdy weekend, zawodnicy naszego klubu startują w turniejach szachowych. W dalszej części wiadomości wyniki z turniejów: KRASNAL, Półfinał Mistrzostw Wrocławia, Otwarte Mistrzostwa Wrocławia oraz IV liga.

Turniej Szachowy Wrocławskiego KRASNALA – 20.02.2016

Grupa do lat 12

W zawodach startowało 14 zawodników, którzy rozegrali 6 rund, granych tempem 20 minut + 10 sekund na zawodnika.

Smyka Wiktor – 5,5 pkt, 1 miejsce
Demski Michał – 5 pkt, 2 miejsce
Ziółkowski Cyprian – 4 pkt, 3 miejsce
Dołharz Jakub – 4 pkt, 4 miejsce
Dadełło Barbara – 4 pkt, 5 miejsce
Osiakow Sebastian – 3 pkt, 7 miejsce
Klimek Leonard – 3 pkt, 8 miejsce
Latacz Grzegorz – 2,5 pkt, 10 miejsce
Szewc Dobromiła – 2,5 pkt, 11 miejsce
Błasiak Zuzanna – 1 pkt, 13 miejsce
Nowak Wiktor – 0 pkt, 14 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa do lat 8

W zawodach startowało 11 zawodników, którzy rozegrali 6 rund, granych tempem 30 minut na zawodnika.

Demski Jakub – 5 pkt, 1 miejsce
Pawicki Filip – 4 pkt, 3 miejsce
Pawicka Aleksandra – 3 pkt, 6 miejsce
Varriale Janfranco – 3 pkt, 7 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Półfinał Mistrzostw Wrocławia – 19-21.02.2016

Grupa A – od 1700 do 2099 ranking krajowy

W turnieju startowało 8 zawodników, którzy rozegrali 5 rund, granych tempem 90 minut + 30 sekund na zawodnika.

Krzyżosiak Anna – 3 pkt, 3 miejsce
Grot Błażej – 2,5 pkt, 5 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa B – do 1600

W turnieju startowało 14 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 30 minut + 30 sekund na zawodnika.

Dawgiel Bartosz – 5,5 pkt, 1 miejsceBartosz zdobył II kategorię szachową!
Najdecka Sandra – 5 pkt, 2 miejsce
Borkowski Marcin – 5 pkt, 3 miejsce
Krzyżosiak Marta – 4,5 pkt, 4 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa C – do 1400

W turnieju startowało 9 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 30 minut + 30 sekund na zawodnika.

Śmietańska Wiktoria – 6 pkt, 2 miejsce – Wiktoria zdobyła II kategorię szachową!
Kubicki Piotr – 1 pkt, 9 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa C – od 1100-1250

W turnieju startowało 10 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 30 minut + 30 sekund na zawodnika.

Najdecka Laura – 7 pkt, 1 miejsce – Laura zdobyła III kategorię szachową!
Najdecka Amanda – 1 pkt, 10 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa D – z rankingiem 1000

W turnieju startowało 13 zawodników, którzy rozegrali 6 rund, granych tempem 15 minut + 15 sekund na zawodnika.

Grot Bartosz – 3,5 pkt, 4 miejsce – Bartosz zdobył V kategorię szachową!
Dawgiel Hanna – 1 pkt, 13 miejsce

Bartek_Grot

Bartosz Grot celebrujący zdobycie V kategorii szachowej! zdjęcie: Renata Aleksaite-Grot

Pełne wyniki TUTAJ

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia – Szachy dla Młodzieży – 20.02.2016

Grupa do lat 14

W turnieju startowało 7 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 10minut + 5 sekund na zawodnika.

Żerebiec Maurycy – 5 pkt, 1 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

Grupa do lat 11

W turnieju startowało 7 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 10minut + 5 sekund na zawodnika.

Piechocki Karol – 5,5 pkt, 1 miejsce
Halhoul Adam – 3,5 pkt, 3 miejsce

Pełne wyniki TUTAJ

IV Liga – okręg wrocławski

Runda 12

WKS Kopernik III – MDK Fabryczna Polonia Wrocław “A” 3,5-1,5

Szczepaniak Łukasz – Dytman Radosław 1-0
Musiała Jakub – Gulik Paweł 0-1
Rosiak Agata – Kawałko Adam 1/2
Baran Mateusz – Wieczorek Lech 0-1
Starościak Adrian – Madajczak Jakub 0-1

WKS Kopernik IV – MDK Fabryczna Polonia Wrocław “B” 0,5-4,5

Miszkieło Bartosz – Żochowski Janusz 1/2
Korolewicz Paweł – Nęcki Jakub 1-0
Nęcki Cezary – Szulc Patrycja 0-1
Krzysztofek Bogusław – Migdziński Krzysztof 1-0
Kowalik Małgorzata – Mamczar Michał 0-1

Runda 13

MDK Fabryczna Polonia Wrocław “A” – WKS Kopernik IV 3-2

Dytman Radosław – Miszkieło Bartosz 0-1
Necki Jakub – Kawałko Adam 0-1
Baran Mateusz – Nęcki Cezary 1-0
Migdziński Krzysztof – Madajczak Jakub 0-1
Pokusiński Antoni – Kowalik Małgorzata 0-1

MDK Fabryczna Polonia Wrocław “B” – WKS Kopernik III 2,5-2,5

Żochowski Janusz – Szczepaniak Łukasz 0-1
Gulik Paweł – Korolewicz Paweł 1/2
Szulc Patrycja – Rosiak Agata 1/2
Wieczorek Lech – Krzysztofek Bogusław 1/2
Mamczar Michał – Starościak Adrian 1-0

Wyniki MDK Fabryczna Polonia Wrocław “A” TUTAJ

Wyniki MDK Fabryczna Polonia Wrocław “B” TUTAJ

Wyniki IV ligi – okręg wrocławski TUTAJ