W miniony weekend rozegrano 8 rundę III Dolnośląskiej Ligi Szachowej oraz ostatnie dwie rundy w ramach IV ligi – okręg wrocławski. Jak poszło naszym zespołom?

III Liga

Runda 8

WKS Kopernik – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 3-2

Goluch Piotr – Kulaś Szymon 0-1
Kolasiński Krzysztof – Walentukiewicz Michał 1/2
Stankiewicz Paweł – Dzikowski Michał 1-0
Czyż Artur – Somyk Marcin 0-1
Łukasiewicz Aleksander – Motyl Tomasz 1/2

Pełne wyniki III ligi TUTAJ

Wyniki naszego zespołu TUTAJ

Nasi zawodnicy podczas ciężkiej walki z WKS Kopernik

IV Liga – okręg wrocławski

Runda 14

MDK Fabryczna Polonia Wrocław “A” – WKSz Hetman Wrocław IV 2-3

Dytman Radosław – Bohdanowicz Tomasz 0-1
Wielosz Jarosław – Musiała Jakub 1-0
Baran Mateusz – Jagieła Piotr 0-1
Kopij Józef – Madajczak Jakub 0-1
Żerebiec Maurycy – Chudy Franciszek 1-0

MDK Fabryczna Polonia Wrocław “B” – MUKS MDK Śródmieście Wrocław II 2,5-2,5

Żochowski Janusz – Wójcik Michał 1/2
Mazurkiewicz Łukasz – Korolewicz Paweł 1/2
Szulc Patrycja – Kosior Jan 1-0
Ziemiecki Dawid – Dołharz Jakub 1/2
Krzysztofek Bogusław – Tomaszek Katarzyna 0-1

Runda 15

MUKS MDK Śródmieście Wrocław II – MDK Fabryczna Polonia Wrocław “A” 1-4

Wójcik Michał – Dytman Radosław 1/2
Musiała Jakub – Mazurkiewicz Łukasz 1/2
Kosior Jan – Baran Mateusz 0-1
Madajczak Jakub – Ziemiecki Dawid 1-0
Tomaszek Katarzyna – Żerebiec Maurycy 0-1

WKSz Hetman Wrocław IV – MDK Fabryczna Polonia Wrocław “B” 2,5-2,5

Bohdanowicz Tomasz – Żochowski Janusz 1/2
Korolewicz Paweł – Wielosz Jarosław 0-1
Jagieła Piotr – Szulc Patrycja 1-0
Dołharz Jakub – Mróz Grzegorz 1-0
Chudy Franciszek – Krzysztofek Bogusław 0-1

Korolewicz Żochowski

Walka w ramach IV Ligi – okręg wrocławski

WYNIKI KOŃCOWE

M-sce Drużyna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  TB 1  TB 2
1 WKSz HETMAN II  x 3 5 0 4 4 5 5  x 25 51,5
2 WKS KOPERNIK III 2  x 5 4 3 5 4 5 5 4  x 24 54,5
3 UKS Szach-Mat Syców 0  x 4 4 4 3 2 3 4 4  x 20 42,5
4 MDK Fabryczna Polonia Wrocław III ½  x 4 3 2 2 4 2 4 3 3 4  x 17 40,0
5 MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 1 1  x 3 2 4  x 16 38,5
6 WKSz Wołów 5 0 1 2  x 3 3 2 4  x 16 38,0
7 MKS Rokita Brzeg Dolny I ½ 3 x 2 3 3 2 3  x 16 35,0
8 UKS Skoczek Milicz 1 1 3 x 3 3 4 4  x 15 35,5
9 WKSz HETMAN III ½ 2 2 1 2 2 3  x 1 4 5 4  x 13 37,0
10 WKSz HETMAN IV 1 0 3 3 2 2 4  x 0 2  x 12 30,5
11 MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV 1 1 2 1 3 2 2 ½ 5  x 3 2  x 10 31,0
12 MUKS MDK Śródmieście Wrocław III ½ 1 2 1 3 3 1 3 2  x 1 4  x 10 28,0
13 WKS KOPERNIK IV 0 0 2 ½ 2 ½ 4  x  x 8 25,5
14 MKS Rokita Brzeg Dolny II 0 0 1 ½ ½ 1 1 0 3  x  x 5 17,5
15 MUKS MDK Śródmieście Wrocław II ½ 1 ½ 1 ½ 2 1 1 1  x  x 3 19,0
16 PAUZA  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x  x 0 0,0

Pełne wyniki TUTAJ