Drugi mecz i drugi remis MDK Fabryczna Polonia Wrocław podczas rozgrywek I Ligi Juniorów! Nasz zespół zremisował z zespołem AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska.

W swoim drugim meczu na zapleczu Ekstraligi Juniorów, po remisie w I rundzie, nasza drużyna również zremisowała swój pojedynek! Zwycięstwa w meczu z AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska odnieśli Przemysław Piotrowski oraz Magdalena Pawicka, zremisowali Krzysztof Kanicki oraz Karolina Kalinowska, przegrali Mateusz Baran oraz Piotr Madajczak.

20160723_200959

MDK Fabryczna Polonia Wrocław, od lewej: Magdalena Pawicka, Piotr Madajczak, Krzysztof Kolasiński (trener), Przemysław Piotrowski, Krzysztof Kanicki, Mateusz Baran, Karolina Kalinowska

AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 3 – 3

Januszkiewicz Wojciech (1965) – Piotrowski Przemysław (2201) 0-1
Kanicki Krzysztof (2147) – Grzesik Gracjan (1840) 1/2
Łuczak Filip (1730) – Baran Mateusz (1411) 1-0
Madajczak Piotr (1479) – Wolaniecki Patryk (1659) 0-1
Trembowiecka-Wysota Aleksandra (1493) – Kalinowska Karolina (1544) 1/2
Pawicka Magdalena (1600) – Bieńko Agata (1384) 1-0

Wyniki 2 rundy:

MMKS Wieniawa Leszno – UKS Ognisko Rydułtowy 0,5 – 5,5
UKS Korona Gdańsk  – TS Wisła Kraków 4,5 – 1,5
AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska – MDK Fabryczna Polonia Wrocław 3 – 3
UKS Hetman Koronny Trzebinia – Javena-Hańcza Suwałki 0 – 6
LKSz GCKiP Czarna – KS Laura Chylice 3,5 – 2,5

Tabela po 2 rundach:
No. Nazwa drużyny Śr. rank. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Match Points
1 Javena – Hańcza Suwałki 1831 4,0 6,0 4.0
2 UKS Korona Gdańsk 1863 4,5 5,0 4.0
3 LKSz GCKiP Czarna 1849 3,5 5,0 4.0
4 KS Laura Chylice 1986 2,5 5,0 2.0
5 UKS Ognisko Rydułtowy 1855 2,0 5,5 2.0
6 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1749 3,0 3,0 2.0
7 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 1679 1,0 3,0 1.0
8 UKS Hetman Koronny Trzebinia 1722 0,0 3,0 1.0
9 TS Wisła Kraków 1683 1,5 1,0 0.0
10 MMKS Wieniawa Leszno 1542 1,0 0,5 0.0
Kojarzenia 3 rundy (poniedziałek, godz. 9:00):

TS Wisła Kraków – MMKS Wieniawa Leszno
KS Laura Chylice – UKS Korona Gdańsk
MDK Fabryczna Polonia Wrocław  – LKSz GCKiP Czarna
Javena-Hańcza Suwałki – AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska
UKS Ognisko Rydułtowy – UKS Hetman Koronny Trzebinia

Pełne wyniki 2 rundy – TUTAJ

Transmisja partii – TUTAJ