Kolejną porażkę zanotowali szachiści MDK Fabryczna Polonia Wrocław. Tym samym jutrzejszy mecz dla naszych zawodników będzie pojedynkiem o utrzymanie się w I Lidze Juniorów (trzy zespoły spadają do II Ligi).

Przedostatnia runda I Ligi Juniorów została rozegrana o godz. 15:00 ze względu na problemy z salą do gry. Niestety nasi zawodnicy przegrali w meczu przeciwko Javena-Hańcza Suwałki 1,5-4,5. Punkty dla MDK Fabryczna Polonia Wrocław zdobył Przemysław Piotrowski, który wygrał swój pojedynek (7,5 pkt z 8) oraz Karolina Kalinowska (remis).

I LIGA JUNIORÓW

20160730_145820

Drużyna MDK Fabryczna Polonia Wrocław podczas VIII rundy (od lewej): Magdalena Pawicka, Karolina Kalinowska, Piotr Madajczak, Mateusz Baran, Krzysztof Kanicki, Przemysław Piotrowski, zdjęcie: Mirosław Perdek

MDK Fabryczna Polonia Wrocław – Javena-Hańcza Suwałki 1,5 – 4,5

Piotrowski Przemysław (2201) – Mockun Dawid (2061) 1-0
Buraczewski Rafał (2020) – Kanicki Krzysztof (2147) 1-0
Baran Mateusz (1411) – Rudzińska Michalina (1823) 0-1
Wierzbicki Michał (1712) – Madajczak Piotr (1479) 1-0
Kalinowska Karolina (1544) – Murawko Julia (1792) 1/2
Wołągiewicz Kinga (1579) – Pawicka Magdalena (1600) 1-0

Wyniki 8 rundy:

MMKS Wieniawa Leszno – LKSz GCKiP Czarna 0,5 – 5,5
UKS Korona Gdańsk – AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 4,5 – 1,5
TS Wisła Kraków – UKS Hetman Koronny Trzebinia 3,5 – 2,5
KS Laura Chylice – UKS Ognisko Rydułtowy 3 – 3
MDK Fabryczna Polonia Wrocław – Javena-Hańcza Suwałki 1,5 – 4,5

Tabela po 8 rundach:
No. Nazwa drużyny Śr. rank. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Match Points
1 Javena – Hańcza Suwałki 1831 1,0 4,0 4,0 6,0 4,0 4,5 4,5 5,0 14.0
2 KS Laura Chylice 1986 5,0 2,5 3,0 5,5 4,5 5,0 5,0 5,5 13.0
3 LKSz GCKiP Czarna 1849 2,0 3,5 3,0 3,0 5,0 3,5 5,0 5,5 12.0
4 UKS Ognisko Rydułtowy 1855 2,0 3,0 3,0 2,0 4,0 4,5 4,5 5,5 10.0
5 UKS Hetman Koronny Trzebinia 1722 0,0 3,0 4,0 3,5 2,5 3,0 4,5 5,5 10.0
6 UKS Korona Gdańsk 1863 2,0 0,5 2,0 2,5 4,5 4,5 4,5 5,0 8.0
7 TS Wisła Kraków 1683 1,5 1,5 1,0 1,5 3,5 1,5 4,0 5,0 6.0
8 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1749 1,5 1,0 2,5 3,0 1,5 2,0 3,0 5,0 4.0
9 AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska 1679 1,0 1,0 1,0 1,5 1,5 1,5 3,0 4,0 3.0
10 MMKS Wieniawa Leszno 1542 0,5 0,5 0,5 0,5 1,0 1,0 1,0 2,0 0.0
Kojarzenia 9 rundy (niedziela, godz. 8:30):

Javena-Hańcza Suwałki – MMKS Wieniawa Leszno
UKS Ognisko Rydułtowy – MDK Fabryczna Polonia Wrocław
UKS Hetman Koronny Trzebinia – KS Laura Chylice
AKSz Hetman-Politechnika Koszalińska – TS Wisła Kraków
LKSz GCKiP Czarna – UKS Korona Gdańsk

Pełne wyniki 8 rundy – TUTAJ
Transmisja partii – TUTAJ