Rozgrywki II Ligi Seniorów za nami! Podczas zawodów w Jastrzębiej Górze 3-11.09.2016, drużyna Polonii Wrocław II zajęła 17 miejsce. Poniżej podsumowanie występu naszych zawodników.

II LIGA SENIORÓW

Wyniki II Ligi Seniorów 2016 – TUTAJ

Wyniki naszego zespołu w poszczególnych rundach:

Runda 1 – Polonia Wrocław II – KS AZS Wratislavia 4,5 – 1,5
Runda 2 – Polonia Wrocław II – KS LAURA Chylice 2,5 – 3,5
Runda 3 – Polonia Wrocław II – UKS TSz Zieloni Zielonka 3 – 3
Runda 4 – Polonia Wrocław II – KSz “SKOCZEK” WIKIBAU Czerwionka-Leszczyny 3 – 3
Runda 5 – Polonia Wrocław II – MKS “Sandecja” Nowy Sącz 1 – 5
Runda 6 – Polonia Wrocław II – MKSz Rybnik 3 – 3
Runda 7 – Polonia Wrocław II – LKS Zarzewie Prudnik 4 – 2
Runda 8 – Polonia Wrocław II – MKSz GRYF Dębica 3 – 3
Runda 9 – Polonia Wrocław II – MLKSz Myślenice 3 – 3

W sumie: 2 zwycięstwa, 5 remisów, 2 porażki

Tabela końcowa:

M-ce Nr Nazwa drużyny PKT. pkt.
1 2 WKS Kopernik (↑) 16.0 38.0
2 3 WIEŻA PĘGÓW (↑) 14.0 35.0
3 4 RPW Okucia Budowlane Łódź (↑) 12.0 34.0
4 8 YMCA Warszawa 12.0 33.5
5 7 Rotmistrz 12.0 31.5
6 6 KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 12.0 31.0
7 13 GOSTMAT Gostynin 12.0 30.0
8 1 SzSON “Zagłębie” Dąbrowa Górnicza II 11.0 27.5
9 5 MLKS Nadnarwianka Pułtusk 10.0 28.5
10 17 MKS MOS Wieliczka 10.0 28.0
11 26 Hetman Konin 10.0 27.5
12 20 UKS TSz Zieloni Zielonka 10.0 27.5
13 24 KS LAURA Chylice 10.0 26.0
14 12 MCKiS Jaworzno 9.0 29.0
15 14 UKS MDK-1 HETMAN Bydgoszcz 9.0 27.5
16 22 MKS “Sandecja” Nowy Sącz 9.0 27.0
17 11 POLONIA Wrocław II 9.0 27.0
18 27 MKSz Rybnik 9.0 27.0
19 19 MKSz GRYF Dębica 9.0 27.0
20 21 UKS 21 Podlesie 9.0 27.0
21 16 KSz “SKOCZEK” WIKIBAU Czerwionka-Leszczyny 9.0 26.5
22 23 MLKSz Myślenice 9.0 24.5
23 31 PKS Wiatrak Bydgoszcz 9.0 24.0
24 9 GKSz Hetman Pilzno 8.0 28.0
25 30 MLKS Ostródzianka Ostróda (↓) 8.0 25.5
26 29 LKS Zarzewie Prudnik (↓) 8.0 24.0
27 25 KS DORS (↓) 8.0 23.5
28 10 GKSz Solny Grzybowo (↓) 7.0 29.5
29 15 LKS “PARNAS” Stara Wieś (↓) 7.0 24.0
30 32 KSz Skoczek Trojański (↓) 7.0 24.0
31 18 ASSz “LIPNO” Stęszew (↓) 6.0 24.5
32 28 KS AZS Wratislavia (↓) 6.0 24.5
33 34 UKS “Wda” Lipusz (↓) 3.0 19.5
34 33 LKS Chrobry Gniezno II (↓) 3.0 17.5
35 35 Rzeszowski Klub Szachowy (↓) 3.0 16.0

Podsumowanie indywidualne zawodników Polonii Wrocław:

I szachownica

Sławomir Chojnacki (2255) – 3,5 pkt z 6 partii (3 zwycięstwa, remis, 2 porażki) – Ranking ELO: +5,2

Runda Kolor Pkt. Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Klub
1 b 1 k CAJBEL, Maciej 2198 KS AZS Wratislavia
2 w 0 k WINIARSKI, Mikołaj 2300 KS LAURA Chylice
3  –  – nie grał  –
4  –  – nie grał  –  –
5 b 0 IM GOLUBKA, Petro 2395 MKS Sandecja Nowy Sącz
6 w = k TOMASZEWSKI, Kacper 2185 MKSz Rybnik
7  – nie grał  –  –
8 w 1 k KUMALA, Aleksander 2211 MKSz GRYF Dębica
9 b 1 I STANACH, Fabian 2062 MLKSz Myślenice

 

II szachownica

Ryszard Macioł (2130) – 3 pkt z 8 partii (2 zwycięstwa, 2 remisy, 4 porażki), 2 partie na I szachownicy, 6 partii na II szachownicy – Ranking ELO: -7,0

Runda Kolor Pkt. Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Klub
1 w 0 I+ ZARĘBA, Radosław 2093 KS AZS Wratislavia
2 b 0 k++ RÓŻYCKI, Bartłomiej 2140 KS LAURA Chylice
3 nie grał  –  –
4 w 1 FM HELIS, Tadeusz 2241 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
5 w 0 m MARSZAŁEK, Maciej 2318 MKS Sandecja Nowy Sącz
6 b = k SMOŁKA, Marcin 2184 MKSz Rybnik
7 b 0 k BANASIK, Krzysztof 2253 LKS Zarzewie Prudnik
8 b 1 m KASPEREK, Ryszard 2160 MKSz GRYF Dębica
9 w = k KUDAS, Damian 2135 MLKSz Myślenice
III szachownica

Fudalej Michał (2211) – 4 pkt z 7 partii (2 zwycięstwa, 4 remisy, 2 porażki), 1 partia na I szachownicy, 2 partie na II szachownicy, 4 partie na III szachownicy – Ranking ELO: -10,8

Runda Kolor Pkt. Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Klub
1 b = I++ CZACHOR, Grzegorz 2078 KS AZS Wratislavia
2 w = k CHYLEWSKI, Patryk 2005 KS LAURA Chylice
3 b 1 k SADOWSKI, Miroslaw 2100 UKS TSz Zieloni Zielonka
4 b = FM WALKUSZ, Witoslaw 2140 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
5 nie grał  –  –
6 w 1 I+ WOŁYŃSKI, Krzysztof 2065 MKSz Rybnik
7 w = m TUSTANOWSKI, Robert 2211 LKS Zarzewie Prudnik
8 w 0 k PUCZYŁOWSKI, Marcin 2101 MKSz GRYF Dębica
9 nie grał  –  –
IV szachownica

Krzysztof Rzepka (2136) – 2,5 pkt z 7 partii (2 zwycięstwa, remis, 4 porażki), 1 partia na II szachownicy, 3 partie na III szachownicy, 3 partie na IV szachownicy – Ranking ELO: -30,4

Runda Kolor Pkt. Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Klub
1 w 1 I BOGENRYTER, Hubert 1978 KS AZS Wratislavia
2 b 1 k KOKOSZCZYŃSKI, Jan 1962 KS LAURA Chylice
3 w 0 k+ PAZDERSKI, Ziemowit 2263 UKS TSz Zieloni Zielonka
4 w 0 FM RAWSKI, Slawomir 2175 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
5  –  – nie grał  –
6 b 0 I KLEMENTOWSKI, Dawid 1928 MKSz Rybnik
7 b = k SIEKANIEC, Jan 2076 LKS Zarzewie Prudnik
8  – nie grał  –  –
9 b 0 WFM ADAMOWICZ, Katarzyna 2173 MLKSz Myślenice
V szachownica

Fudalej Grzegorz (2137) – 4 pkt z 7 partii (3 zwycięstwa, 2 remisy, 2 porażki), 2 partie na III szachownicy, 3 partie na IV szachownicy, 3 partie na V szachownicy – Ranking ELO: -15,8

Runda Kolor Pkt. Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Klub
1 b 1 I KRUPA, Jerzy 1817 KS AZS Wratislavia
2 w 1 I++ WOJTASZEWSKI, Piotr 1998 KS LAURA Chylice
3 b = k+ MACIAGA, Marcin 2120 UKS TSz Zieloni Zielonka
4 b = I CICHOŃ, Michał 2021 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
5 b 0 I++ KUCIEL, Władysław 1928 MKS Sandecja Nowy Sącz
6  –  – nie grał  –
7 w 1 I+ WRÓBEL, Maciej 2046 LKS Zarzewie Prudnik
8 b 0 k KANARKIEWICZ, Michał 2016 MKSz GRYF Dębica
9  – nie grał  –  –
VI szachownica

Aleksandra Dadełło (2005) – 1 pkt z 4 partii (zwycięstwo, 3 porażki), 2 partie na V szachownicy, 2 partie na VI szachownicy – Ranking ELO: -48,8

Runda Kolor Pkt. Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Klub
1  –  – nie grała  –
2  – nie grała  –
3 b 0 k+ KRASIEWICZ, Robert 2097 UKS TSz Zieloni Zielonka
4  –  – nie grała  –  –
5 b 0 II+ POPIÓŁ, Michał 1959 MKS Sandecja Nowy Sącz
6 b 0 k DZIODZIO, Angelika 2064 MKSz Rybnik
7 w 1 I BUKSA, Ewelina 1684 LKS Zarzewie Prudnik
8  –  – nie grała  –  –
9  – nie grała  –  –
rezerwowy

Przemysław Piotrowski (2252) – 7 pkt z 7 partii (7 zwycięstw), 3 partie na IV szachownicy, 4 partie na V szachownicy – Ranking ELO: +62,8

Runda Kolor Pkt. Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Klub
1  – nie grał  –  –
2  – nie grał  –  –
3 w 1 k KOWALEC, Maciej 2100 UKS TSz Zieloni Zielonka
4 w 1 I DRZAZGA, Rafal 2068 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
5 w 1 I+ OLESIAK, Marcin 1997 MKS Sandecja Nowy Sącz
6 w 1 I CIEŚLAK, Patrycjusz 1919 MKSz Rybnik
7 b 1 I++ TUSTANOWSKI, Mateusz 1921 LKS Zarzewie Prudnik
8 w 1 k++ KASPEREK, Joanna 2049 MKSz GRYF Dębica
9 w 1 k LACH, Piotr 2135 MLKSz Myślenice
rezerwowa

Aleksandra Zmarzły (2011) – 1,5 pkt z 7 partii (zwycięstwo, remis, 5 porażek), 7 partii na VI szachownicy – Ranking ELO: -49,0

Runda Kolor Pkt. Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Klub
1 w 1 k+ ZDZIARSKA-ZARĘBA, Lidia 1884 KS AZS Wratislavia
2 b 0 k++ OLECHNICKA, Karolina 1887 KS LAURA Chylice
3 w = k GŁUSZKO, Monika 1923 UKS TSz Zieloni Zielonka
4 b 0 WFM MIKULEWICZ, Joanna 2075 KSz Skoczek Czerwionka-Leszczyny
5 w 0 WFM WESOŁOWSKA, Hanna 1890 MKS Sandecja Nowy Sącz
6  – nie grała  –  –
7 nie grała  –  –
8 b 0 k MURAWKO, Katarzyna 2031 MKSz GRYF Dębica
9 w 0 k+ CHRZĄSZCZ, Malvina 2050 MLKSz Myślenice
rezerwowy

Artur Czyż – 0,5 pkt z 1 partii (remis), 1 partia na V szachownicy – Ranking ELO: +4,8

Runda Kolor Pkt. Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Klub
1  – nie grał  –
2  –  – nie grał  –
3  –  – nie grał  –
4  –  – nie grał  –
5  –  – nie grał  –
6  –  – nie grał  –
7  –  – nie grał  –
8  –  – nie grał  –
9 b = k WĄTOREK, Marcin 2111 MLKSz Myślenice