///Weekendowe starty polonistów

Weekendowe starty polonistów

Miniony weekend obfitował w występy naszych zawodników. Co prawda nasi młodzi i trochę starsi zawodnicy grali tylko w dwóch turniejach, ale za to w imponującej liczbie! Poniżej wyniki z turniejów we Wrocławiu oraz Wiszni Małej.

Piątkowe GRAND Prix Polonii Wrocław – 24.11.2017

Pełne wyniki turnieju rapid (10’+5″) – TUTAJ

XI Kongres dr Jana Zukertorta – Wrocław, 25.11.2017

Grupa A – do lat 18

W zawodach zagrało 22 zawodników, którzy rozegrali 6 rund granych tempem 30 minut na zawodnika.

  • Madajczak Jakub – 4,5 pkt, 2 miejsce
  • Tarkowski Bartosz – 4 pkt, 5 miejsce

Pełne wyniki – TUTAJ

Grupa B – do lat 14

W zawodach zagrało 24 zawodników, którzy rozegrali 6 rund granych tempem 30 minut na zawodnika.

  • Nikonenko Ilya – 5 pkt, 1 miejsce
  • Kraszewski Grzegorz – 3 pkt, 14 miejsce
  • Piechocki Karol – 3 pkt, 15 miejsce
  • Kubicki Piotr – 2,5 pkt, 16 miejsce
  • Osiakow Sebastian – 2,5 pkt, 17 miejsce
  • Domin Wojciech – 2 pkt, 20 miejsce

Pełne wyniki – TUTAJ

Grupa C – do lat 11

W zawodach zagrało 41 zawodników, którzy rozegrali 6 rund granych tempem 30 minut na zawodnika.

  • Madajczak Piotr – 5,5 pkt, 1 miejsce
  • Demski Michał – 5 pkt, 3 miejsce
  • Nikonenko Vladyslav – 4,5 pkt, 5 miejsce
  • Raczek Krzysztof – 4 pkt, 6 miejsce
  • Starościak Szymon – 4 pkt, 8 miejsce
  • Jaworski Tymon – 4 pkt, 9 miejsce
  • Halhoul Adam – 4 pkt, 10 miejsce
  • Zimny Jakub – 4 pkt, 12 miejsce
  • Kułtucki Kamil – 3,5 pkt, 13 miejsce
  • Demski Jakub – 3 pkt, 17 miejsce
  • Czapliński Szymon – 3 pkt, 20 miejsce
  • Chudzian Jan – 2,5 pkt, 28 miejsce
  • Wojtowicz Kajetan – 2 pkt, 30 miejsce
  • Lenik Jakub – 2 pkt, 31 miejsce
  • Lignarski Paweł – 2 pkt, 36 miejsce
  • Karyś Natalia – 1 pkt, 40 miejsce

Pełne wyniki – TUTAJ

Grupa D – do lat 8

W zawodach zagrało 36 zawodników, którzy rozegrali 6 rund granych tempem 30 minut na zawodnika.

  • Grobelny Mikołaj – 4 pkt, 8 miejsce
  • Wieczorek Maja – 3 pkt, 14 miejsce
  • Król Karol – 3 pkt, 16 miejsce
  • Rejman Magdalena – 3 pkt, 18 miejsce
  • Nakielna Natalia – 3 pkt, 19 miejsce
  • Piechocki Krystian – 3 pkt, 20 miejsce
  • Zimny Daniel – 3 pkt, 22 miejsce
  • Chmielewska Milena – 2 pkt, 27 miejsce
  • Friedel Filip – 2 pkt, 30 miejsce
  • Chmielewski Karol – 2 pkt, 31 miejsce
  • Kordek Jakub – 1,5 pkt, 32 miejsce
  • Chernyzhevskyi Yehor – 1,5 pkt, 33 miejsce
  • Chmielewski Sylwester – 1,5 pkt, 34 miejsce

Pełne wyniki – TUTAJ

Zdjęcie: Mariusz Demski

IX Otwarte Mistrzostwa Okręgu Podwrocławskiego w Szachach Szybkich – Wisznia Mała, 26.11.2017

W zawodach zagrało 60 zawodników, którzy rozegrali 9 rund granych tempem 10 minut + 5 sekund na posunięcie na zawodnika.

  • Luberański Jakub – 6 pkt, 7 miejsce
  • Kulon Bogusław – 6 pkt, 10 miejsce
  • Grot Błażej – 6 pkt, 12 miejsce
  • Pawicka Magdalena – 5 pkt, 19 miejsce
  • Śmietańska Wiktoria – 5 pkt, 21 miejsce
  • Pawicki Filip – 5 pkt, 22 miejsce
  • Grot Bartosz – 4 pkt, 36 miejsce

Pełne wyniki – TUTAJ

Powiększenie zdjęcia, po kliknięciu na zdjęcie, fot. Adam Luberański

By |2017-11-27T10:40:07+00:00Listopad 27th, 2017|Categories: Starty Polonistów, Weekendowe starty|Tags: , |0 Comments

About the Author:

Leave A Comment