Marcin Tazbir walczy o medal Mistrzostw Świata!

W Cagliari (Włochy) rozpoczynają się dzisiaj Mistrzostwa Świata Osób Niewidomych i Słabowidzących! Do walki o medale przystąpi 5-osobowa reprezentacja naszego kraju, w tym zawodnik naszego klubu Marcin Tazbir!

Dzisiaj, w Cagliari (Włochy), rozpoczyna się walka o medale w Indywidualnych Mistrzostwach Świata Osób Niewidomych i Słabowidzących! W gronie 86 zawodników, znalazło się 5 Polaków – w tym zawodnik naszego klubu Marcin Tazbir! Polonista jest rozstawiony z 1. numerem startowym. Zawodnicy w dniach 6-14.04.2019 rozegrają 9 rund. Trenerem naszych zawodników podczas mistrzostw będzie dobrze znany we Wrocławiu Janusz Żyła. Powodzenia!

Serwis turniejowy – TUTAJ

By |2019-04-06T12:16:31+00:006 Kwiecień, 2019|Categories: Starty Polonistów, Turnieje na świecie|Tags: |0 Comments

About the Author:

Leave A Comment