Weekendowe starty polonistów

Za nami kolejny szachowy weekend 🙂 W dalszej części wiadomości wyniki naszych zawodników!

Poniżej wyniki polonistów z turniejów:

  • 1. Bundesliga – rundy 14-15 – 6-7.04.2019,
  • 1. Liga Czeska – východ – runda 11 – 7.04.2019,
  • Otwarte Mistrzostwa Żarowa, 6.04.2019,
  • Integracyjny Turniej Szachowy Pamięci Piotra Jagieły – 2. Turniej – Wrocław, 6.04.2019,
  • Czekoladowy Turniej Szachowy w HETMANIE – Wrocław, 7.04.2019.

1. Bundesliga – rundy 14-15 – 6-7.04.2019

  • W zespole USV TU Dresden dwie partie na 2. szachownicy rozegrał Mateusz Bartel. Kapitan Polonii Wrocław wygrał z Niclasem Huschenbeth (2608 ELO) oraz zremisował z Marcinem Dziubą (2559 ELO). Rozgrywki 1. Bundesligi już się zakończyły i Mateusz zdobył dla swojego zespołu 5,5 pkt z 9 partii.

Serwis turniejowy – TUTAJ

1. Liga Czeska – východ – runda 11 – 7.04.2019

  • W zespole Panda Rychnov nad Kněžnou, na 3. szachownicy (mecze rozgrywane są na 8. szachownicach) zagrał Michał Fiedorek, który wygrał pojedynek z Karoliną Olsarovą (2268 ELO). Michał podczas zakończonego już sezonu dla zespołu zdobył 5 pkt z 9 partii.

Serwis turniejowy – TUTAJ

Otwarte Mistrzostwa Żarowa, 6.04.2019

OPEN

W zawodach wystartowało 25 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 10 minut + 5 sekund na posunięcie.

  • Żeberski Jakub – 6,5 pkt, 2 miejsce
  • Demski Michał – 5 pkt, 3 miejsce
  • Żerebiec Maurycy – 4,5 pkt, 4 miejsce
  • Raczek Krzysztof – 4,5 pkt, 5 miejsce
  • Zimny Jakub – 4,5 pkt, 7 miejsce
  • Dytman Radosław – 4 pkt, 8 miejsce
  • Tarkowski Bartosz – 4 pkt, 10 miejsce
  • Kułtucki Kamil – 3,5 pkt, 12 miejsce

Pełne wyniki – TUTAJ

Grupa B (do lat 15)

W zawodach wystartowało 16 zawodników, którzy rozegrali 6 rund, granych tempem 30 minut na zawodnika.

  • Janicki Tomasz – 3,5 pkt, 4 miejsce
  • Kunicki Szymon – 2 pkt, 12 miejsce

Pełne wyniki – TUTAJ

Grupa C (do lat 11)

W zawodach wystartowało 18 zawodników, którzy rozegrali 6 rund, granych tempem 30 minut na zawodnika.

  • Demski Jakub – 5 pkt, 1 miejsce
  • Zimny Daniel – 2 pkt, 15 miejsce

Pełne wyniki – TUTAJ

Integracyjny Turniej Szachowy Pamięci Piotra Jagieły – 2. Turniej – Wrocław, 6.04.2019

W zawodach wystartowało 25 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 15 minut + 10 sekund na posunięcie.

  • Kulon Bogusław – 4 pkt, 7 miejsce

Pełne wyniki – TUTAJ

Czekoladowy Turniej Szachowy w HETMANIE – Wrocław, 7.04.2019

W zawodach wystartowało 42 zawodników, którzy rozegrali 6 rund, granych tempem 20 minut + 10 sekund na posunięcie.

  • Małas Maksymilian – 4 pkt, 8 miejsce
  • Kuć Antonina – 3 pkt, 23 miejsce – Antonina zdobyła IV kategorię!

Pełne wyniki – TUTAJ

By |2019-04-09T09:36:49+00:008 Kwiecień, 2019|Categories: Weekendowe starty|Tags: , , , |0 Comments

About the Author:

Leave A Comment