Za nami szachowy weekend, który rozpoczął się jeszcze w listopadzie, a zakończył w grudniu 🙂 Jakie wyniki osiągnęli poloniści?

Poniżej wyniki z turniejów:

  • Grand Prix Polonii Wrocław – 29.11.2019,
  • Extraliga Czeska – rundy 3-4 – 30.11-1.12.2019,
  • 2. Liga Czeska “F” – runda 4 – 1.12.2019,
  • Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich – Legnica, 30.11.2019,
  • 27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia – 30.11.2019,
  • Turniej Czekoladowy w Hetmanie – Wrocław, 1.12.2019.

Grand Prix Polonii Wrocław – 29.11.2019

W zawodach zagrało 22 zawodników, którzy rozegrali 9 rund (mecz i rewanż), granych tempem 3’+2″.

Pełne wyniki – TUTAJ

Extraliga Czeska – rundy 3-4 – 30.11-1.12.2019

  • W ekipie 1. Novoborsky SK w kolejnych rundach zagrał Mateusz Bartel, który grając na 4. szachownicy (na 8) wygrał białym kolorem z Bartłomiejem Heberlą (2565 ELO) oraz czarnym kolorem zremisował z Jakubem Roubalikiem (2395 ELO)

Serwis turniejowy – TUTAJ

2. Liga Czeska “F” – runda 4 – 1.12.2019

  • W drużynie Sokol Vrbno pod Pradedem na 1. szachownicy zagrał Kamil Stachowiak, który zremisował czarnym kolorem z Jackiem Szwedem (2382 ELO).

Serwis turniejowy – TUTAJ

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Szachach Szybkich – Legnica, 30.11.2019

W mistrzostwach wystartowało 84 zawodników, którzy rozegrali 9 rund, granych tempem 10’+5″.

  • Stachowiak Kamil – 7 pkt, 3 miejsce
  • Wieczorek Oskar – 7 pkt, 5 miejsce
  • Kantane Anna – 7 pkt, 7 miejsce
  • Świcarz Maciej – 6 pkt, 9 miejsce
  • Luberański Jakub – 6 pkt, 16 miejsce
  • Madej Marek – 5,5 pkt, 21 miejsce
  • Żerebiec Maurycy – 5 pkt, 27 miejsce
  • Kosior Jan – 5 pkt, 31 miejsce
  • Śmietańska Wiktoria – 4,5 pkt, 40 miejsce
  • Zimny Jakub – 4 pkt, 50 miejsce
  • Kułtucki Kamil – 4 pkt, 52 miejsce
  • Zimny Daniel – 2 pkt, 81 miejsce

Pełne wyniki – TUTAJ

27. Otwarte Mistrzostwa Wrocławia – 30.11.2019

Grupa do lat 6

W mistrzostwach zagrało 26 zawodników, którzy rozegrali 5 rund, granych tempem 15 minut na zawodnika.

  • Rządkowska Lila – 4 pkt, I miejsce w kategorii dziewczynek (4 miejsce w turnieju)

Pełne wyniki – TUTAJ

Grupa do lat 7

W mistrzostwach zagrało 23 zawodników, którzy rozegrali 6 rund, granych tempem 15 minut na zawodnika.

  • Krawczyk Martin – 4 pkt, 6 miejsce
  • Rządkowska Kaja – 3 pkt, I miejsce w kategorii dziewczynek (8 miejsce w turnieju)

Pełne wyniki – TUTAJ

Grupa do lat 8

W mistrzostwach zagrało 20 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 15 minut na zawodnika.

  • Piechocki Krystian – 7 pkt, 1 miejsce

Pełne wyniki – TUTAJ

Grupa do lat 9

W mistrzostwach zagrało 18 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 10’+5″.

  • Szulc Leon – 5 pkt, 3 miejsce
  • Niklewicz Dawid – 3,5 pkt, 9 miejsce
  • Małas Maksymilian – 3,5 pkt, 10 miejsce

Pełne wyniki – TUTAJ

Grupa do lat 11

W mistrzostwach zagrało 14 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 10’+5″.

  • Nakielna Natalia – 5 pkt, 3 miejsce
  • Grzegorczyk Emilia – 3 pkt, 10 miejsce
  • Rejman Magdalena – 2 pkt, 13 miejsce

Pełne wyniki – TUTAJ

Turniej Czekoladowy w Hetmanie – Wrocław, 1.12.2019

W zawodach zagrało 26 zawodników, którzy rozegrali 7 rund, granych tempem 20’+10″.

  • Kabarowski Tomasz – 4 pkt, 9 miejsce – Tomek zdobył V kategorię szachową!
  • Kabarowski Piotr – 3 pkt, 19 miejsce – Piotrek zdobył V kategorię szachową!

Pełne wyniki – TUTAJ