Zapraszamy na turnieje szachowe wrocławskiego Krasnala dla dzieci. Turnieje bedą rozgrywane w innej formule niż standardowa. Wszystkie dzieci grają razem w jednej grupie. Turnieje są bezpołatne. Turnieje będą odbywać się na platformie internetowej Chess.com. w każdy poniedziałek i czwartek o godzinie 10:55 (zachęcamy by rejestrować się w turnieju 10 minut wcześniej poprzez kliknięcie przycisku dołącz)

Powyższy link pozwala na  darmową rejestrację na platformie i późniejszą możliwością dołączenia do naszych turniejów. Turnieje są przeznaczone dla uczniów Polonii Wrocław, także kolejnym krokiem jest dołaczenie do klubu na powyższej platformie (umożliwia to ten LINK) Dopierów wówczas pojawi się możliwość dołączenia do turnieju.

Następnie chwilę czekamy na potwierdzenie od administratora. Po wykonaniu wszystkich kroków należy dołaczyć do turnieju w swoim panelu.

poniedziałek 6 kwietnia

14:25 – 16:30 turniej dla początkujących do 3 kategorii 10 minut na zawodnika na całą partię, 6 partii LINK DO TURNIEJU

czwartek 9 kwietnia marca 

14:25 – 16:25 turniej dla początkujących do 3 kategorii 10 minut na zawodnika na całą partię, 6 partii LINK DO TURNIEJU

Piątek 10 kwietnia

17:30-20:00 Otwarte Internetowe Grand Prix polonii Wrocław 3 +2. Turniej przeznaczony dla zawodników od IV kategorii, choć może w nim zagrać każdy

LINK DO TURNIEJU