W Karpaczu dobiegły końca Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów w Szachach. W rywalizacji kobiet na podium stanęły obie polskie drużyny. Srebro wywalczyła „Polska I”, w której składzie zagrała Mariola Woźniak z Polonii Wrocław.

W rywalizacji kobiet zwyciężyły Estonki (11 pkt.). Polska I (10 pkt.) w składzie z naszą Mariolą Woźniak (w siedmiu rundach zdobyła 4 pkt.) oraz Oliwią Kiołbasą zdobyła srebrny medal. Brąz wywalczyła Polska II (9 pkt.) w składzie z Anna Kubicką i Alicją Śliwicką. Klasyfikacja grupy kobiet – TUTAJ.

W rywalizacji open Polacy spisali się znaczniej słabiej. Zwyciężyli Niemcy (10 pkt.), przed Izraelem (10 pkt.) i Czechami (9 pkt.). Polska I (7 pkt.) w składzie z Szymonem Gumularzem (2,7 pkt. w 7 partiach) zajęła 7. miejsce, a Polska II (6 pkt.) z Kacprem Grelą (2 pkt. w 7 partiach) w składzie, uplasowała się na 10 pozycji. Klasyfikacja grupy open – TUTAJ.