Sezon 2018

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych (blitz)

Drużyny turniej OPEN: VOTUM SA Polonia Wrocław, BIZZIT S.A. Polonia Wrocław, DSA Investment Polonia Wrocław I i II, MDK Fabryczna Polonia Wrocław

Drużyny turniej Kobiet: VOTUM SA Polonia Wrocław, DSA Investment Polonia Wrocław, MDK Fabryczna Polonia Wrocław I i II

Miejsce: Szczawno Zdrój, 15.12.2018

System rozgrywek:

  • Turniej OPEN – 13 rund, granych tempem 3 minuty + 2 sekundy na posunięcie na zawodnika. Mecze rozgrywane na 4 szachownicach.
  • Turniej Kobiet – 11 rund, granych tempem 3 minuty + 2 sekundy na posunięcie na zawodnika. Mecze rozgrywane na 2 szachownicach.
RELACJA Z ZAWODÓW – TUTAJ

TURNIEJ OPEN

Wyniki końcowe:
M-ce Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt.
1 Wieża Pęgów 2374 25.0 41.5
2 Biały Król Wisznia Mała I 2356 22.0 41.0
3 VOTUM SA Polonia Wrocław 2248 21.0 37.0
4 LKS “Wrzos” Międzyborów 2407 18.0 33.5
5 MUKS “Stoczek 45” Białystok 2128 17.0 32.5
6 KS Laura Chylice I 2076 15.0 25.5
7 BIZZIT SA Polonia Wrocław 2015 14.0 29.5
8 UKS TSz Zieloni Zielonka 2171 14.0 28.5
9 KS Laura Chylice II 1902 14.0 27.0
10 KSz Miedź Legnica 2183 13.0 28.0
11 RPW Okucia Budowlane Łódź 1955 13.0 27.5
12 „Strzelec” Strzelce Opolskie 1980 13.0 27.0
13 UKS GIECEK Radków 1864 13.0 24.5
14 MKSz Rybnik 1970 13.0 23.5
15 Mińskie Towarzystwo Szachowe 1964 13.0 23.0
16 LZS Victoria Chróścice, 1994 12.0 25.5
17 GLKS Goniec Żarów 2004 12.0 25.5
18 LKS PARK Starzenice 1895 12.0 24.5
19 GOSTMAT Gostynin 2179 12.0 24.0
20 UKS “Ognisko” Rydułtowy 1727 11.0 24.5
21 DSA Investment SA Polonia Wrocław I 1568 9.0 20.0
22 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN 1812 9.0 19.5
23 Biały Król Wisznia Mała II 1712 8.0 19.5
24 UKS “Pogoń Oleśnica” 1672 7.0 17.5
25 DSA Investment SA Polonia Wrocław II 1602 6.0 16.5
26 MDK Fabryczna Polonia Wrocław 1518 2.0 9.5

 

Pełne wyniki – TUTAJ

Brązowi medaliści Drużynowych Mistrzostw Polski w Szachach Błyskawicznych, zawodnicy VOTUM SA Polonia Wrocław (od lewej): Maciej Świcarz, Kamil Stachowiak, Krzysztof Kolasiński, Piotr Dobrowolski
Składy:

VOTUM SA Polonia Wrocław

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13
1 IM STACHOWIAK, Kamil B 2417 1986 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 ½
2 IM DOBROWOLSKI, Piotr B 2351 1976 0 ½ 0 1 0 1 1 1 0 1 ½ 0 1
3 m ŚWICARZ, Maciej B 2135 1981 1 0 1 1 0 1 ½ 0 1 1 1 1 1
4 I++ KOLASIŃSKI, Krzysztof B 2087 1986 1 1 0 0 1 1 1 1 0 1 1 0 1

 

BIZZIT SA Polonia Wrocław

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13
1 k+ PIOTROWSKI, Przemysław B 2259 1998 1 0 1 ½ 0 0 0 1 0 1 1 1 1
2 k CHOJNACKI, Sławomir B 2129 1981 ½ 0 ½ 0 1 1 1 0 0 0 ½ 1 1
3 I+ LUBERAŃSKI, Jakub B 1959 2005 1 0 1 0 1 1 0 1 ½ 0 0 1 ½
4 k FIEDOREK, Michał B 1711 2004 + 0 1 1 0 0 1 1 1 1 0 1 ½

 

DSA Investment SA Polonia Wrocław I

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13
1 I DYTMAN, Radosław B 1790 2002 1 ½ 0 1 0 0 1 0 1 0 1 ½ 0
2 II ŻEREBIEC, Maurycy B 1659 2002 ½ 0 ½ 1 0 1 ½ 0 1 1 0 0 1
3 II+ MROZIŃSKI, Mateusz B 1467 1996 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 I TOPOŁA, Rafał B 1354 2005 0 ½ 0 1 0 0 1 0 0 + 0 1 1

 

DSA Investment SA Polonia Wrocław II

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13
1 I MADAJCZAK, Jakub B 1634 2001 0 0 ½ 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 FM PERDEK, Mirosław B 2143 1965 1 0 0 1 0 ½ 0 1 0 ½ 0 1 0
3 I MADAJCZAK, Piotr B 1364 2006 ½ 0 0 ½ ½ ½ 1 0 1 0 0 0 1
4 II+ KARP, Kacper B 1268 2008 0 0 0 1 0 1 + 0 1 0 0 0 1

 

MDK Fabryczna Polonia Wrocław

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13
1 I DEMSKI, Michał B 1894 2007 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 CM GROT, Błażej B 1469 2008 0 0 0 0 1 0 ½ 1 0 0 0 0 0
3 II RACZEK, Krzysztof B 1327 2008 0 0 0 ½ 1 0 1 1 0 0 0 0 0
4 II+ JAWORSKI, Tymon B 1382 2008 0 0 + 0 0 ½ 0 0 1 0 0 0 0

 

TURNIEJ KOBIET

M-ce Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt.
1 Wieża Pęgów 2073 21.0 18.5
2 MKSz Rybnik 1892 17.0 16.5
3 Mińskie Towarzystwo Szachowe 1740 16.0 15.5
4 UKS TSz Zieloni Zielonka 1851 14.0 14.0
5 VOTUM SA Polonia Wrocław 1914 13.0 13.5
6 LKSz GCKiP Czarna 1763 13.0 13.0
7 DSA Investment SA Polonia Wrocław 1478 10.0 9.5
8 Biały Król Wisznia Mała I 1823 8.0 8.5
9 KSz Miedź Legnica I 1614 6.0 7.0
9 Biały Król Wisznia Mała II 1322 6.0 7.0
11 MDK Fabryczna Polonia Wrocław I 1423 5.0 5.5
12 MDK Fabryczna Polonia Wrocław II 1293 3.0 3.5

 

Pełne wyniki – TUTAJ

Składy:

VOTUM SA Polonia Wrocław

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11
1 m Cagara, Paulina B 1971 1984 1 1 1 1 0 1 0 1 0 ½ 1
2 WCM Dmochowska, Agnieszka B 1857 1999 1 0 1 1 1 ½ 0 1 ½ 0 0

 

DSA Investment SA Polonia Wrocław

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11
1 I++ Krzyżosiak, Anna B 1523 2005 ½ 0 1 0 0 1 1 1 1 ½ 0
2 I+ Krzyżosiak, Marta B 1432 2005 ½ 0 0 1 0 ½ 1 0 0 ½ 0

 

MDK Fabryczna Polonia Wrocław I

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11
1 I Pawicka, Magdalena B 1521 2007 ½ 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
2 CM Śmietańska, Wiktoria B 1324 2010 ½ 0 0 0 0 1 0 ½ 0 0 1

 

MDK Fabryczna Polonia Wrocław II

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11
1 I Jędrzejko, Martyna B 1320 2005 0 0 0 0 0 0 0 1 0 ½ 0
2 I Janikowska, Wiktoria B 1266 2007 0 0 0 0 0 0 0 1 ½ ½ 0