Sezon 2019

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych (blitz)

Drużyny turniej OPEN: VOTUM SA Polonia Wrocław, DSA Investment Polonia Wrocław

Miejsce: Katowice, 13.04.2019

System rozgrywek: Turniej OPEN – 15 rund, granych tempem 3 minuty + 2 sekundy na posunięcie na zawodnika. Mecze rozgrywane na 4 szachownicach.

RELACJA Z ZAWODÓW – TUTAJ

TURNIEJ OPEN

Wyniki końcowe:
M-ce Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. Sz.1 Sz.2
1 Akademia Szachowa Gliwice 2467 28.0 49.0 11.0 11.5
2 WIEŻA Pęgów 2533 24.0 44.0 9.0 13.0
3 VOTUM SA Polonia Wrocław 2441 21.0 41.5 11.5 8.5
4 WASKO HETMAN GKS Katowice 2448 21.0 39.0 11.0 11.0
5 LKS Wrzos Miedzyborów 2387 21.0 38.0 7.5 9.5
6 KSz Hetman Płock 2254 20.0 35.5 9.0 8.5
7 WASKO HETMAN GKS Katowice II 2260 19.0 31.0 7.0 4.5
8 KS Laura Chylice 2160 18.0 34.5 7.0 10.5
9 Strzelec Strzelce Opolskie 2156 16.0 35.0 8.0 7.0
10 GOSTMAT Gostynin 2168 16.0 33.5 7.5 11.5
11 UKS Hetman Częstochowa 2172 16.0 33.0 7.5 6.5
12 LKS PARK Starzenice 1954 16.0 31.5 10.5 9.0
13 MTSz Mińsk Mazowiecki 2147 16.0 30.5 8.0 7.5
14 UKS 21 Podlesie 2213 16.0 30.0 7.0 8.5
15 UKS Czternastka Warszawa 1656 16.0 29.0 8.5 11.0
16 KSz Silesia Racibórz 2219 16.0 27.5 10.0 6.5
17 KS Mogalo Warszawa 2011 15.0 33.0 8.5 6.5
18 MKS Sandecja Nowy Sącz 2169 15.0 32.5 10.5 10.0
19 MKSz Rybnik 2074 15.0 31.0 7.5 7.0
20 SzSON ZAGŁĘBIE Dąbrowa Górnicza 2249 15.0 29.5 5.0 5.5
21 WASKO HETMAN GKS Katowice III 1977 15.0 29.5 6.0 6.0
22 DSA Investment Polonia Wrocław 2032 15.0 29.0 8.0 7.0
23 MKSz Rybnik II 1571 15.0 29.0 5.0 7.0
24 UKS Pionier Jastrzębie Zdrój 2056 15.0 27.0 4.5 6.0
25 UKS Hetman Częstochowa II 1686 14.0 29.5 3.5 6.0
26 LZS Victoria Chróścice 2006 14.0 28.0 8.0 8.0
27 KS Laura Chylice II 1857 14.0 28.0 5.5 9.0
28 MKS Polonia Przemyśl 1840 13.0 31.0 9.5 4.0
29 UKS MDK Nr 1 – Hetman Bydgoszcz 1953 13.0 29.0 8.5 9.0
30 KSz Zefir Boguszowice 1712 13.0 22.5 2.0 7.0
31 UKS Rodło Opole 1511 11.0 26.5 13.0 5.0
32 ASSz Lipno Stęszew 1806 11.0 24.0 8.5 5.0
33 WASKO HETMAN GKS Katowice IV 1726 8.0 22.0 5.5 5.5
34 MKSz DIAGONALIA Imielin 1661 6.0 20.5 7.5 6.5
35 UKS Pałac Młodzieży Katowice 1271 3.0 11.0 2.5 2.0
36 Strzelec Strzelce Opolskie II 1311 0.0 5.0 1.0 3.5

Pełne wyniki – TUTAJ

Zawodnicy VOTUM SA Polonia Wrocław oraz DSA Investment Polonia Wrocław, (od lewej): Jakub Luberański, Radosław Dytman, Przemysław Piotrowski, Sławomir Chojnacki, Kamil Stachowiak, Szymon Gumularz, Oskar Wieczorek, Mateusz Bartel

Składy:

VOTUM SA Polonia Wrocław

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15
1* GM Bartel, Mateusz B 2506 1985 0 1 ½ 1 1 1 0 1 ½ 1 ½ 1 1 1 1
2* IM Stachowiak, Kamil B 2469 1986 1 1 0 0 ½ 0 0 1 ½ 1 1 1 1 0 ½
3* IM Wieczorek, Oskar B 2444 1994 1 1 0 0 1 0 1 1 ½ 1 ½ 0 1 0 0
4* IM Gumularz, Szymon B 2346 2001 1 1 1 1 1 ½ 1 1 0 1 1 1 1 1 1

 

DSA Investment Polonia Wrocław

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15
1* k+ Piotrowski, Przemysław B 2200 1998 0 1 0 1 ½ ½ 1 1 ½ 0 0 + 0 1 ½
2* k Chojnacki, Sławomir B 2120 1981 0 0 1 ½ 0 ½ 1 1 0 0 0 1 1 1 0
3* I+ Luberański, Jakub B 1981 2005 0 0 1 1 1 1 1 0 1 0 0 0 1 0 0
4* I Dytman, Radosław B 1827 2002 ½ ½ 1 1 0 1 1 0 1 0 0 0 1 0 0