Zawodniczka Polonii Wrocław Dobromiła Szewc zwyciężyła w kategorii dziewcząt do lat 9 w turnieju szachowym w Bezmerovie i do Wrocławia wróciła z pięknym pucharem!

W turnieju w Bezmerovie startowali zawodnicy do lat 13. Wystąpiła tam czołówka juniorów z Czech, z reprezentantami kraju na ME w Batumi oraz zawodnicy ze Słowacji, Belgii i Islandii, a także nasz „rodzynek” z Polski. Dobromiła miała okazję zagrać z reprezentantami tych wszystkich krajów. W klasyfikacji generalnej w stawce 63 zawodników zajęła 26. miejsce z dorobkiem 5 punktów w 9 partiach (zaczynała z 43. pozycji na liście startowej). Ogólnie wśród dziewcząt zajęła ósme miejsce, ale w swojej właściwej kategorii dziewcząt do 9 lat była najlepsza! 2. miejsce zajęła Ema Ruzickova z Grygova, a 3. była Natalie Szuscikova z Frydka-Mistka.