Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich 2016

Drużyna: MDK Fabryczna Polonia Wrocław I, II i III

Miejsce: Legnica, 20.11.2016

System: 7 rund, granych tempem 10′ + 5″

Podsumowanie zawodów z naszej strony TUTAJ

Wyniki końcowe:
M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Rś PZSzach Duże punkty Pkt. Sz.1 Sz.2 Sz.3
1 2 KSz Miedź Legnica I 1511 1900 13.0 21.0 6.0 6.0 2.0
2 1 MDK Fabryczna Polonia Wrocław I 1513 1875 11.0 19.0 2.0 5.5 6.5
3 5 MDK Fabryczna Polonia Wrocław II 1361 1825 10.0 19.5 5.0 4.5 6.0
4 3 UKS SP3 w Bogatynii I 1500 1925 10.0 15.5 5.0 4.5 4.0
5 7 MDK Fabryczna Polonia Wrocław III 1324 1850 9.0 18.0 4.0 3.5 5.0
6 21 KSz Jelonka Jelenia Góra II 1077 1650 9.0 17.0 4.0 4.0 4.0
7 14 MUKS MDK Śródmieście Wrocław II 1203 1750 9.0 16.5 4.0 4.0 2.0
8 6 KSz Miedź Legnica II 1334 1825 9.0 16.5 2.0 5.0 4.5
9 12 GCKiS Kobierzyce 1229 1800 9.0 16.0 0.0 5.5 6.5
10 10 UKS SP3 w Bogatynii II 1254 1650 8.0 17.0 6.5 2.0 5.0
11 4 MUKS MDK Śródmieście Wrocław I 1404 1800 8.0 15.5 5.5 3.5 3.5
12 11 KSz Jelonka Jelenia Góra I 1234 1750 8.0 15.5 1.0 5.5 6.0
13 8 GIECEK Radków 1310 1775 8.0 14.0 2.5 4.5 2.0
14 23 WKS Kopernik I 1068 1650 7.0 16.0 3.5 4.5 3.5
15 16 MGLKS Parnas Oława II 1196 1650 7.0 14.5 7.0 1.5 3.0
16 13 MUKS MDK Śródmieście Wrocław III 1210 1725 7.0 13.5 6.0 3.5 1.0
17 18 KS AZS Wratislavia I 1149 1700 7.0 13.5 1.0 3.5 5.0
18 9 MGLKS Parnas Oława I 1256 1750 6.0 14.5 6.0 2.5 5.0
19 15 UKS SP3 w Bogatynii III 1197 1650 6.0 14.0 7.0 1.0 3.0
20 22 KSz Miedź Legnica IV 1073 1500 6.0 13.0 2.0 4.0 2.0
21 30 KSz Jelonka Jelenia Góra IV 1000 1363 6.0 12.5 3.0 4.0 2.0
22 19 KSz Jelonka Jelenia Góra III 1112 1650 6.0 12.5 1.0 4.5 4.0
23 17 KSz Miedź Legnica III 1186 1650 6.0 12.0 4.0 4.0 1.0
24 27 SP 11 Jelenia Góra II 1000 1500 5.0 12.0 3.0 3.0 2.0
25 28 SP 8 Jelenia Góra 1000 1450 5.0 11.0 3.0 2.0 2.0
26 26 MGLKS Parnas Oława III 1000 1500 5.0 10.5 4.0 0.0 5.0
27 25 SP 11 Jelenia Góra I 1038 1500 4.0 11.5 1.0 3.0 3.0
28 29 KS AZS Wratislavia II 1000 1450 4.0 9.5 1.0 1.0 3.0
29 20 WKS Kopernik II 1090 1450 4.0 8.5 1.0 2.0 2.5
30 24 UKS ZADRNA Kamienna Góra 1060 1300 3.0 9.0 4.0 1.0 1.0
31 31 WKS Kopernik III 1000 1250 2.0 5.0 0.0 2.0 0.0

Pełne wyniki TUTAJ

img_20161120_153128

Nasza ekipa na zawody w Legnicy, „najwyżsi” (od lewej) Radosław Dytman, Patrycja Szulc, Karolina Kalinowska, Paweł Korolewicz, Jakub Madajczak, „środkowi” (od lewej) Filip Nowak, Rafał Topoła, Jakub Luberański, Michał Demski, siedzą (od lewej) Piotr Madajczak, Michał Fiedorek, Magdalena Pawicka, zdjęcie: Adam Luberański

Wyniki Indywidualne naszych zespołów:
MDK Fabryczna Polonia Wrocław I
Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* II MADAJCZAK, Jakub R 1573 2001 0 1 0 0 ½ 0 ½
2* I DYTMAN, Radosław R 1589 2002 1 ½ 1 1 0 1 1
3* II+ MADAJCZAK, Piotr R 1438 2006 1 1 ½ 1 1 1 1
4* I KALINOWSKA, Karolina R 1451 2000 1 1 1 0 0 1 1
img_20161120_155421

Zespół MDK Fabryczna Polonia Wrocław I, (trzeci od lewej): Jakub Madajczak, Radosław Dytman, Piotr Madajczak, Karolina Kalinowska, Paulina Cagara (trener), zdjęcie: Adam Luberański

MDK Fabryczna Polonia Wrocław II
Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* II+ KOROLEWICZ, Paweł R 1380 2001 1 1 1 1 0 0 1
2* II LUBERAŃSKI, Jakub R 1414 2005 1 1 0 1 1 0 ½
3* II DEMSKI, Michał R 1245 2007 1 ½ ½ 1 1 1 1
4* I SZULC, Patrycja R 1405 2001 1 1 0 1 1 0 0
img_20161120_155540

Zespół MDK Fabryczna Polonia Wrocław II, (trzeci od lewej): Jakub Luberański, Michał Demski, Paweł Korolewicz, Patrycja Szulc, Maciej Świcarz (trener), zdjęcie: Adam Luberański

MDK Fabryczna Polonia Wrocław III
Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* I FIEDOREK, Michał R 1505 2004 1 0 ½ 1 0 ½ 1
2* II TOPOŁA, Rafał R 1164 2005 1 ½ ½ ½ 1 0 0
3* II NOWAK, Filip R 1312 2007 1 1 ½ 1 1 ½ 0
4* I PAWICKA, Magdalena R 1315 2007 1 ½ 0 1 1 1 1
img_20161120_110211

Zespół MDK Fabryczna Polonia Wrocław III, (od lewej): Michał Fiedorek, Rafał Topoła, Filip Nowak, Magdalena Pawicka, zdjęcie: Adam Luberański