Drużynowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich 2018

Drużyna: MDK Fabryczna Polonia Wrocław I, II i III, IV

Miejsce: Przemków, 13.10.2018

System: 7 rund, granych tempem 10′ + 5″

Podsumowanie zawodów z naszej strony TUTAJ

GALERIA ZDJĘĆ – TUTAJ
Wyniki końcowe:
M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. Sz.1 Sz.2 Sz.3
1 3 MDK Fabryczna Polonia Wrocław II 1583 13.0 22.5 5.0 5.5 6.0
2 1 Miedź Legnica I 1698 12.0 19.5 7.0 3.5 4.0
3 2 MDK Fabryczna Polonia Wrocław I 1614 10.0 20.0 4.5 6.0 6.0
4 4 MDK Fabryczna Polonia Wrocław III 1498 10.0 17.0 2.0 7.0 5.0
5 7 Miedź Legnica II 1438 9.0 17.5 4.0 3.5 4.0
6 9 MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 1346 8.0 15.5 4.5 3.0 3.0
7 10 UKS SP3 w Bogatyni II 1324 8.0 15.0 6.0 3.0 1.0
8 8 MUKS MDK Śródmieście Wrocław I 1410 8.0 13.5 3.0 5.0 2.0
9 11 MUKS MDK Śródmieście Wrocław II 1280 7.0 16.0 5.5 2.5 5.0
10 5 UKS SP3 w Bogatyni I 1493 7.0 16.0 3.0 3.5 3.0
11 16 KS AZS Wratislavia I 1152 7.0 15.0 4.5 4.5 4.0
12 17 UKS Szach-Mat Przemków II 1130 7.0 14.0 4.0 3.5 3.0
13 6 UKS Szach-Mat Przemków I 1448 7.0 14.0 2.5 2.5 5.0
14 13 Jelonka Jelenia Góra I 1229 7.0 13.0 2.0 4.0 5.0
15 15 GLKS Goniec Żarów 1166 6.0 13.5 4.5 4.0 3.0
16 14 MUKS MDK Śródmieście Wrocław III 1205 6.0 12.0 4.0 4.0 1.0
17 20 UKS Szach-Mat Przemków III 1023 6.0 11.5 3.0 3.0 2.0
18 19 Jelonka Jelenia Góra II 1108 5.0 13.0 1.0 3.0 7.0
19 12 Miedź Legnica III 1247 5.0 12.5 3.5 2.0 4.0
20 18 UKS Szach-Mat Przemków IV 1111 3.0 9.0 2.5 1.0 1.0
21 21 Wrocławski Klub Szachowy Hetman 1004 3.0 6.0 1.0 3.0 1.0
22 22 Wrocławski Klub Szachowy Hetman II 1000 0.0 2.0 0.0 0.0 2.0

Pełne wyniki TUTAJ

Wyniki Indywidualne naszych zespołów:

MDK Fabryczna Polonia Wrocław II

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* I Dytman, Radosław R 1789 2002 1 0 1 1 0 1 1
2* I Demski, Michał R 1687 2007 1 1 0 1 ½ 1 1
3* II Jaworski, Tymon R 1403 2008 1 1 ½ ½ 1 1 1
4* I++ Krzyżosiak, Anna R 1453 2005 1 1 ½ ½ 1 1 1

Mistrzowie Dolnego Śląska Juniorów w Szachach Szybkich! Od lewej (z pominięciem Pani 🙂 Radosław Dytman, Michał Demski, Tymon Jaworski, Anna Krzyżosiak

MDK Fabryczna Polonia Wrocław I
Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* k Fiedorek, Michał R 1723 2004 1 1 0 0 ½ 1 1
2* I+ Luberański, Jakub R 1770 2005 1 1 1 1 1 0 1
3* CM Grot, Błażej R 1423 2008 1 1 ½ ½ 1 1 1
4* I Pawicka, Magdalena R 1538 2007 1 0 ½ 0 1 0 1

Brązowi medaliści (od lewej): Michał Fiedorek, Jakub Luberański, Błażej Grot, Magdalen Pawicka

MDK Fabryczna Polonia Wrocław III
Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* I Madajczak, Jakub R 1543 2001 0 1 0 ½ 0 0 ½
2* I Madej, Marek R 1708 2007 1 1 1 1 1 1 1
3* II Raczek, Krzysztof R 1277 2008 1 1 0 1 1 0 1
4* I+ Krzyżosiak, Marta R 1463 2005 1 0 ½ 0 0 1 ½

Zawodnicy MDK Fabryczna Polonia Wrocław, (po lewej od dołu): Jakub Madajczak, Marek Madej, Krzysztof Raczek, Marta Krzyżosiak

MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV
Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* I Madajczak, Piotr R 1546 2006 1 0 ½ ½ ½ 1 1
2* I Topoła, Rafał R 1344 2005 1 0 0 0 0 1 1
3* II Pawicki, Filip R 1165 2010 1 0 1 0 0 0 1
4* I Janikowska, Wiktoria R 1327 2007 1 1 1 0 0 1 1

Zawodnicy MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV, (po lewej od dołu): Piotr Madajczak, Rafał Topoła, Filip Pawicki, Wiktoria Janikowska