[vc_row][vc_column][vc_column_text]

sezon 2015

Drużynowe Mistrzostwa – III Dolnośląska Liga Juniorów

Drużyna: Polonia Wrocław III; Polonia Wrocław IV

Miejsce: Szczawno Zdrój, 18-19.04.2015

Trener: Paulina Cagara

Wyniki końcowe (7 rund):
M-ce Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. vs+
1 KSz Polonia Wrocław III 1700 11.0 30.0 12;7;3;1;4;
2 MUKS MDK Śródmieście Wrocław III 1750 11.0 26.0 11;6;4;3;8;
3 KSz Miedź Legnica II 1683 10.0 29.0 15;10;11;13;
4 KSz Jelonka Jelenia Góra I 1700 10.0 25.0 13;8;10;11;6;
5 MUKS MDK Fabryczna Wrocław II 1650 10.0 23.0 16;5;15;4;2;
6 UKS Giecek Radków I 1683 8.0 25.0 14;9;8;10;
7 MGLKS Parnas Oława 1542 8.0 24.5 21;7;9;20;
8 UKS Debiut Przedwojów 1567 8.0 24.0 20;14;18;12;
9 KSz Polonia Wrocław IV 1600 8.0 22.0 17;9;15;18;
10 KSz Jelonka Jelenia Góra III 1433 8.0 21.5 20;15;9;
11 MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV 1600 8.0 20.0 18;12;13;7;
12 CK Siechnice 1533 7.0 19.5 16;12;14;
13 KSz Jelonka Jelenia Góra II 1533 6.0 21.0 19;21;
14 Debiut – Macedońska 7 1383 6.0 18.5 21;19;
15 WKSz Hetman Wałbrzych I 1350 6.0 18.0 17;19;20;
16 UKS Giecek Radków II 1541 5.0 20.0 17;19;
17 KSz Gambit MDK Świdnica 1450 5.0 17.0 18;21;
18 MUKS MDK Śródmieście Wrocław V 1567 4.0 16.5 19;
19 UKS Giecek Radków III 1208 4.0 14.0 21;
20 WKSz Hetman Wałbrzych II 1308 3.0 16.5 21;
21 ZS Integracyjnych Wałbrzych 1167 1.0 10.0
Składy:

Polonia Wrocław III

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* II Mastalarz, Józef 1619 1999-07-04 ½ 1 1 1 1 ½ 0
2* II Korolewicz, Paweł 1531 2001-02-22 1 1 1 1 1 1 1
3* II Smyka, Wiktor 1499 2004-07-12 1 1 1 ½ 0 0 1
4* III Borkowski, Marcin 1366 2003-06-17 1 ½ 1 0 ½ 0 1
5* II Krzyżosiak, Marta 1145 2005-06-26 1 1 0 1 ½ 0 0
6* II Krzyżosiak, Anna 1459 2005-06-26 1 1 1 1 0 1 1

* – Skład podstawowy

Polonia Wrocław IV

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Ranking Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* II Kraszewski, Grzegorz 1301 1800 2004-02-12 1 0 0 1 1 0 1
2* II Luberański, Jakub 0 1800 2005-06-15 1 0 0 + 1 1 1
3* III Osiakow, Sebastian 0 1600 2005-05-05 0 0 0 ½ 0 1 ½
4* III Grot, Błażej 0 1600 2008-02-05 1 ½ 0 + 0 0 0
5* III Klimek, Julia 0 1400 2002-03-18 1 0 1 0 1 0 0
6* III Najdecka, Sandra 0 1400 2006-02-14 1 0 1 1 1 ½ 1

* – Skład podstawowy

 

Pełne wyniki TUTAJ

IMG_3199-450x338

Nasze dwie drużyny na jednym zdjęciu, od lewej (górny rząd): Paulina Cagara (trener), Julia Klimek, Sandra Najdecka, Józef Mastalarz, Grzegorz Kraszewski, Marta Krzyżosiak, Anna Krzyżosiak, od lewej (dolny rząd): Marcin Borkowski, Paweł Korolewicz, Sebastian Osiakow, Wiktor Smyka, Jakub Luberański, Błażej Grot (zdjęcie: Rafał Krzyżosiak)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]