[vc_row][vc_column][vc_column_text]

sezon 2016

Drużynowe Mistrzostwa – III Dolnośląska Liga Juniorów

Drużyna: MDK Fabryczna Polonia Wrocław III; MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV; MDK Fabryczna Polonia Wrocław V

Miejsce: Radków, 1-3.04.2016

System rozgrywek: 7 rund, granych tempem 60 minut na zawodnika

Trener: Paulina Cagara i Zbigniew Niemiec

RELACJA Z ZAWODÓW – TUTAJ
Wyniki końcowe – 7 rund (zwycięstwo 2 pkt, remis 1 pkt, porażka 0 pkt)
M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. vs+
1 2 MDK Fabryczna Polonia Wrocław III 1524 13.0 29.5 10;5;1;3;7;4;
2 1 UKS EL-TUR SP Nr3 Bogatynia 1540 12.0 28.0 9;4;8;3;5;6;
3 3 UKS GIECEK I Radków 1404 10.0 23.5 11;6;7;12;5;
4 6 MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 1365 9.0 27.0 14;16;10;13;
5 8 MUKS MDK Sródmieście IV Wrocław 1202 8.0 24.5 16;12;9;10;
6 5 MUKS MDK Śródmieście III Wrocław 1370 8.0 24.0 13;15;4;8;
7 7 KSz Jelonka I Jelenia Góra 1268 8.0 21.5 8;4;13;
8 9 MDK Fabryczna Polonia Wrocław V 1169 7.0 23.5 14;15;11;
9 12 MGLKSz Parnas Oława 1127 7.0 19.0 13;11;16;
10 15 KS AZS Wratislavia Wrocław 1004 7.0 18.0 11;14;
11 4 WKS Kopernik I Wrocław 1387 6.0 22.0 12;9;16;
12 10 UKS GIECEK II Radków 1137 6.0 17.5 11;14;
13 13 KSz Jelonka II Jelenie Góra 1041 5.0 18.0 14;16;
14 16 KSz Jelonka III Jelenia Góra 1000 4.0 12.5 11;14;
15 11 WKS Kopernik II Wrocław 1132 2.0 18.0 14;
16 14 MUKS MDK Śródmieście V Wrocław 1039 0.0 9.5
Składy:

MDK Fabryczna Polonia Wrocław III

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* II+ Kawałko, Adam 1735 2001 1 ½ 0 1 1 0 1
2* II Madajczak, Jakub 1532 2001 1 1 0 ½ 1 1 ½
3* II+ Madajczak, Piotr 1419 2006 1 ½ 1 ½ 0 ½ 0
4* II Demski, Michał 1259 2007 0 1 1 1 0 1 1
5* I Kalinowska, Karolina 1633 2000 1 1 ½ 1 1 1 1
6* I Pawicka, Magdalena 1566 2007 1 1 1 0 0 1 1

* – Skład podstawowy

MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* II Dołharz, Jakub 1484 2004 0 0 1 1 0 0 0
2* II Luberański, Jakub 1209 2005 1 0 1 0 0 ½ 0
3* II **Kejna, Piotr 1428 2007 1 1 1 1 1 1 1
4* II Nowak, Filip 1228 2007 1 0 0 1 1 1 ½
5* II+ Dadełło, Barbara 1495 2004 1 0 1 1 0 1 0
6* II Krzyżosiak, Marta 1346 2005 1 1 1 1 1 1 1

* – Skład podstawowy
** – Piotrek został wypożyczony tylko na rozgrywki III Ligi Juniorów

MDK Fabryczna Polonia Wrocław V

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* II Żerebiec, Maurycy 1218 2002 0 1 0 ½ 1 ½ 0
2* II Dawgiel, Bartosz 1107 2006 0 1 0 1 0 1 ½
3* II Grot, Błażej 1179 2008 1 1 0 0 1 0 +
4* I Krzyżosiak, Anna 1294 2005 0 1 0 ½ 1 1 ½
5* II Najdecka, Sandra 1149 2006 0 1 1 0 1 0 1
6* II Szewc, Dobromiła 1066 2005 0 1 1 1 1 0 1

* – Skład podstawowy

Polonia-III-IV-V-zdjęcie-współne-1024x576

Nasza ekipa! Górny rząd (od lewej): Zbigniew Niemiec, Paulina Cagara, Maurycy Żerebiec, Karolina Kalinowska, Adam Kawałko, Jakub Madajczak, środkowy rząd, (od lewej): Bartosz Dawgiel, Jakub Luberański, Piotr Kejna, Marta Krzyżosiak, Barbara Dadełło, Dobromiła Szewc, Jakub Dołharza, siedzą (od lewej): Magdalena Pawicka, Michał Demski, Anna Krzyżosiak, Piotr Madajczak, Sandra Najdecka, Błażej Grot, na zdjęciu brakuje Filipa Nowaka, zdjęcie: Adam Luberański

Pełne wyniki TUTAJ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]