[vc_row][vc_column][vc_column_text]

sezon 2017

Drużynowe Mistrzostwa – III Dolnośląska Liga Juniorów

Drużyna: MDK Fabryczna Polonia Wrocław III; MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV; MDK Fabryczna Polonia Wrocław V

Miejsce: Karpacz, 21-23.04.2017

System rozgrywek: 7 rund, granych tempem 60 minut na zawodnika

Trener: Paulina Cagara i Maciej Świcarz

RELACJA Z ZAWODÓW – TUTAJ
GALERIA ZDJĘĆ Z LIGI – TUTAJ
Wyniki końcowe:
M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt. vs+
1 3 MDK Fabryczna Polonia Wrocław III 1850 13.0 32.0 11;7;8;4;1;10;
2 4 MUKS MDK Śródmieście Wrocław II 1833 11.0 31.0 12;10;7;2;6;
3 1 UKS EL-TUR SP3 Bogatynia 1917 9.0 25.0 9;6;5;
4 2 MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 1867 8.0 24.5 13;9;5;
5 12 KSz Jelonka Jelenia Góra II 1600 8.0 24.0 15;13;16;11;
6 8 KSz Miedź Legnica II 1700 8.0 22.5 16;5;7;
7 7 MUKS MDK Śródmieście Wrocław III 1700 8.0 21.5 15;12;14;10;
8 9 MDK Fabryczna Polonia Wrocław V 1700 8.0 19.5 14;11;13;15;
9 5 KSz Jelonka Jelenia Góra I 1750 7.0 28.0 13;11;16;
10 6 MGLKS Parnas Oława 1733 7.0 19.0 14;12;
11 10 KS AZS Wratislavia 1633 7.0 17.5 2;9;8;
12 14 Biały Król Wisznia Mała 1483 6.0 18.0 16;15;13;
13 11 MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV 1633 6.0 16.5 16;14;15;
14 13 KSz Jelonka Jelenia Góra III 1575 4.0 16.0 15;16;
15 15 KSz Jelonka Jelenia Góra V 1475 1.0 10.5
16 16 KSz Jelonka Jelenia Góra IV 1450 1.0 10.5

 

Pełne wyniki TUTAJ

Składy:

MDK Fabryczna Polonia Wrocław III

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* II MADAJCZAK, Jakub 1599 2001 1 1 1 0 0 1 1
2* II+ LUBERAŃSKI, Jakub 1600 2005 1 ½ 1 1 0 1 0
3* I MADEJ, Marek 1706 2007 1 1 1 ½ 1 ½ ½
4* II DEMSKI, Michał 1432 2007 1 1 ½ 0 1 1 ½
5* I KRZYŻOSIAK, Anna 1507 2005 1 1 ½ 1 ½ 1 0
6* I KRZYŻOSIAK, Marta 1409 2005 1 1 1 1 1 1 1

* – Skład podstawowy

MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* II TOPOŁA, Rafał 1495 2005 0 1 1 0 1 0 0
2* II HALHOUL, Adam 1121 2006 0 1 ½ 0 0 0 1
3* CM GROT, Błażej 1328 2008 ½ 1 1 1 ½ 1 ½
4* II NOWAK, Filip 1460 2007 1 1 1 1 1 ½ ½
5* I DADEŁŁO, Barbara 1290 2004 ½ 1 1 1 ½ 1
6* I SZEWC, Dobromiła 1287 2005 ½ 1 1 0 0 0 0

* – Skład podstawowy

MDK Fabryczna Polonia Wrocław V

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* II PIECHOCKI, Karol 1021 2005 0 1 0 0 0 1 0
2* II JAWORSKI, Tymon 1194 2008 ½ 1 ½ 0 1 1 1
3* II GROBELNY, Mikołaj 0 2010 ½ 0 0 0 ½ 0 1
4* II PAWICKI, Filip 1211 2010 0 1 0 0 1 0 1
5* II SALAMON, Julia 1012 2008 0 1 0 1 0 1 1
6* III NAJDECKA, Laura 0 2009 0 ½ 0 0 1 1 1

* – Skład podstawowy

Zawodnicy MDK Fabryczna Polonia Wrocław podczas rozgrywek III Dolnośląskiej Ligi Juniorów, górny rząd (od lewej): Dobromiła Szewc, Marta Krzyżosiak, Rafał Topoła, Filip Nowak, Jakub Madajczak, Karol Piechocki, środkowy rząd (od lewej): Laura Najdecka (na kolanach Basi), Barbara Dadełło, Anna Krzyżosiak, Tymon Jaworski, Marek Madej, Mikołaj Grobelny, Michał Demski, Adam Halhoul, Jakub Luberański, dolny rząd (od lewej): Filip Pawicki, Błażej Grot, Julia Salamon, zdjęcie: Maciej Świcarz[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]