sezon 2018

Drużynowe Mistrzostwa – III Dolnośląska Liga Juniorów

Drużyna: MDK Fabryczna Polonia Wrocław I; MDK Fabryczna Polonia Wrocław II; MDK Fabryczna Polonia Wrocław III

Miejsce: Kudowa Zdrój, 20-22.04.2018

System rozgrywek: 7 rund, granych tempem 60 minut + 30 sekund na posunięcie na zawodnika

Trener: Paulina Cagara i Maciej Świcarz

RELACJA Z ZAWODÓW – TUTAJ
GALERIA ZDJĘĆ Z LIGI – TUTAJ
Wyniki końcowe:
M-ce Nr Nazwa drużyny Ranking Duże punkty Pkt.
1 1 MDK Fabryczna Polonia Wrocław I 1774 14.0 34.5
2 3 MDK Fabryczna Polonia Wrocław II 1558 12.0 30.0
3 2 MUKS MDK Śródmieście Wrocław I 1617 10.0 27.0
4 4 UKS EL-TUR SP3 Bogatynia 1549 9.0 22.5
5 10 KSz Jelonka Jelenia Góra I 1228 8.0 26.5
6 5 UKS GIECEK Radków I 1492 7.0 23.5
7 6 MDK Fabryczna Polonia Wrocław III 1376 7.0 21.5
8 9 MUKS MDK Śródmieście Wrocław II 1240 7.0 21.0
9 7 UKS GIECEK Radków II 1260 6.0 23.0
10 8 MGLKS Parnas Oława I 1252 6.0 18.0
11 12 UKS Szach-Mat Przemków 1199 6.0 17.5
12 16 KSz Jelonka Jelenia Góra II 1050 6.0 16.0
13 11 KS AZS Wratislavia 1213 6.0 14.5
14 15 MUKS MDK Śródmieście Wrocław III 1074 5.0 17.5
15 14 MGLKS Parnas Oława II 1096 3.0 14.0
16 13 Biały Król Wisznia Mała 1118 0.0 9.0

Pełne wyniki TUTAJ

Składy:

MDK Fabryczna Polonia Wrocław I

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* I Kawałko, Adam 1809 2001 1 1 0 ½ 0 ½ 1
2* I Luberański, Jakub 1880 2005 1 1 ½ ½ ½ 1 1
3* I Madej, Marek 1734 2007 1 1 + ½ 1 1 1
4* I Topoła, Rafał 1660 2005 1 1 1 1 ½ 0 1
5* k Dwilewicz, Agata 1772 2001 1 1 1 1 1 1 1
6* I Pawicka, Magdalena 1789 2007 1 1 ½ ½ 1 1 1

* – Skład podstawowy

MDK Fabryczna Polonia Wrocław II

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* I Madajczak, Piotr 1618 2006 1 ½ 1 ½ ½ ½ ½
2* II+ Madajczak, Jakub 1628 2001 ½ 1 1 ½ ½ 1 ½
3* II+ Demski, Michał 1538 2007 1 1 1 ½ 0 + 1
4* CM Grot, Błażej 1447 2008 1 1 ½ 0 1 1 1
5* I Krzyżosiak, Marta 1567 2005 1 1 ½ 0 ½ 0 0
6* I+ Krzyżosiak, Anna 1552 2005 1 1 1 ½ 1 1 1

* – Skład podstawowy

MDK Fabryczna Polonia Wrocław III

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7
1* II Nowak, Filip 1475 2007 1 0 ½ 1 ½ ½ 0
2* II Jaworski, Tymon 1320 2008 1 0 1 ½ ½ 1 0
3* II Raczek, Krzysztof 1171 2008 1 0 1 0 1 0 0
4* CM Śmietańska, Wiktoria 1437 2010 1 0 1 1 0 1 0
5* I Jędrzejko, Martyna 1482 2005 1 0 ½ 1 ½ ½ 1
6* I Janikowska, Wiktoria 1369 2007 1 0 0 1 0 0 ½

* – Skład podstawowy

Zawodnicy MDK Fabryczna Polonia Wrocław podczas rozgrywek III Dolnośląskiej Ligi Juniorów, górny rząd (od lewej): Anna Krzyżosiak, Agata Dwilewicz, Jakub Luberański, Rafał Topoła, Adam Kawałko, Jakub Madajczak, Filip Nowak, Piotr Madajczak, dolny rząd (od lewej): Martyna Jędrzejko, Marta Krzyżosiak, Błażej Grot, Michał Demski, Marek Madej, Tymon Jaworski, Wiktoria Janikowska, Magdalena Pawicka, Wiktoria Śmietańska, Krzysztof Raczek, zdjęcie: Maciej Świcarz