[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SEZON 2010/11

Wrocławska Liga Okręgowa

Drużyna: Polonia Wrocław IV; Polonia Wrocław V i Polonia Wrocław VI

Wyniki końcowe:
M-ce Drużyna Rank. Duże punkty Pkt. vs+
1 WKSz GANT HETMAN Wrocław II (3a) 1915 22.0 46.5 6;7;8;9;10;1;2;3;4;11;12;
2 WKSz GANT HETMAN Wrocław V (4b) 1830 17.0 36.5 7;6;12;11;10;2;4;
3 WKSz GANT HETMAN Wrocław IV (4a) 1764 16.0 31.5 11;12;9;10;1;2;3;4;
4 MUKS MDK Fabryczna Wrocław (1a) 1702 15.0 34.5 2;11;12;3;4;6;10;
5 WKSz GANT HETMAN Wrocław III (3b) 1838 14.0 31.5 7;10;9;2;3;12;11;
6 MUKS MDK Śródmieście Wrocław II (2a) 1787 11.0 31.0 4;10;2;11;
7 MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV (5a) 1665 11.0 29.5 10;12;1;2;
8 MUKS MDK Śródmieście Wrocław III (2b) 1700 9.0 25.0 10;9;11;6;
9 KS Polonia Wrocław VI (6b) 1644 6.0 17.5 2;10;
10 KS Polonia Wrocław V (6a) 1698 5.0 18.0 12;2;
11 MUKS MDK Śródmieście Wrocław V (5b) 1646 4.0 14.5 11;2;
12 KS Polonia Wrocław IV (1b) 1583 2.0 14.0 4;
Skład Polonii Wrocław IV
Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt.
1 II NOWAKOWSKI, Artur 1637 0 0 = 0 0.5
2 II KOZA, Stanisław 1479 1 0 0 0 = 0 0 0 1 = 3.0
3 III DĘBOWSKI, Jakub 0 1 0 1.0
4 III LIPSKI, Łukasz 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 = 1.5
5 III JEZIERZANSKI, Marcin 0 0 0 1 1 0 2.0
6 III MASTALARZ, Józef 0 0 0 = 0 0.5
7 III KOZA, Jan 0 1 0 = 1.5
8 II KALINOWSKA, Karolina 0 0 0 1 0 0 0 1 2.0
9 II SZULC, Patrycja 0 0 0 0 1 0 0 + 0 0 2.0

Skład Polonii Wrocław V
Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt.
1 I++ NAWROT, Anna 1952 + 0 1 1 = 0 0 1 = = 0 5.5
2 II ŁUKASIEWICZ, Krzysztof 1657 1 0 0 1.0
3 II WRÓBEL, Michał 0 0 0 1 0 0 0 0 1 = 0 = 3.0
4 III KOROLEWICZ, Paweł 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1.0
5 IV LACHOWICZ, Bartosz 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0.0
6 II+ DWILEWICZ, Katarzyna 1479 1 0 1 1 0 0 1 4.0
7 II BEBEL, Agnieszka 0 0 0 1 1 = 1 3.5
Skład Polonii Wrocław VI
Nr Tyt. Nazwisko Imię Elo R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7 R8 R9 R10 R11 Pkt.
1 II DADEŁŁO, Andrzej 1819 0 0 0 = 1 0 1.5
2 II DWILEWICZ, Andrzej 1635 0 0 0 1 0 0 0 1.0
3 II BRONSZTEJN, Wojciech 1618 1 = = 1 = 0 0 3.5
4 II WOŹNIAK, Grzegorz 1590 1 = 1 1 0 0 3.5
5 II BEBEL, Hubert 0 = 1 = 0 1 = 3.5
6 III WRÓBEL, Krystian 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 2.0
7 III SZYMECZEK, Michał 0 0 = 0.5
8 II DWILEWICZ, Agata 1559 0 1 0 0 1 0 0 2.0
9 III ANDRZEJEWSKA, Agnieszka 0 0 0 0 0 0.0

 

Pełne wyniki TUTAJ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]