[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SEZON 2013/14

IV Liga – okręg wrocławski i podwrocławski

Drużyna: Polonia Wrocław III i Polonia Wrocław IV

Wyniki końcowe:
Place Team name Duże punkty Total
1 WKS Kopernik (2b) – Seniorzy 22,0 53,5
2 WKSz GANT HETMAN – III (5b) 20,0 41,5
3 OKSiR Wisznia Mała (6b) 20,0 40,0
4 WKSz GANT HETMAN- V (4a) 16,0 35,5
5 UKS Skoczek Milicz (1b) 14,0 32,5
6 WKSz GANT HETMAN – IV (5a) 13,0 32,5
7 KSz Polonia Wrocław III (7b) 12,0 31,5
8 KSz Polonia Wrocław IV (7a) 12,0 29,5
9 UKS Szach-Mat Sycow (1a) 9,0 30,5
10 MUKS MDK Srodmiescie Ww (3b) 9,0 23,0
11 MUKS MDK Srodmiescie Ww “młode talenty” (3a) 5,0 18,0
12 MKS Rokita Brzeg Dolny (6a) 2,0 16,0
13 WKS Kopernik (2a) – Juniorzy 2,0 5,0
14 —— (4b) 0,0 0,0
Skład Polonii Wrocław III
S.No. Title Name FIDE Birthday R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15
1 WIM IWANOW, Anna 2206 1995-04-07
2 I++ KHAMIDOV, Komil 2109 1997-06-12 1 1 0 1 1
3 I++ PIOTROWSKI, Przemysław 2045 1998-09-16 1 1 1 1 1 1
4 m KUCYPERA, Małgorzata 2045 1984-05-05
5 m CAGARA, Paulina 2044 1984-05-15
6 I++ KULAŚ, Szymon 2009 1997-07-17 ½ 1 1
7 I++ MOTYL, Tomasz 2015 1975-10-16
8 k CZYŻ, Artur 2039 1983-09-24 0 1 0 ½ 1 1 ½
9 I++ DADEŁŁO, Aleksandra 1821 1998-02-09 ½
10 II DADEŁŁO, Andrzej 1795 1969-11-29
11 II DADEŁŁO, Krzysztof 1767 1995-05-01
12 II BEBEL, Hubert 1615 1965-01-19 0
13 II+ LIPSKI, Łukasz 1600 2002-08-07 1 0 0 1 ½ 0 ½ 0 0
14 I BEBEL, Agnieszka 1506 1998-01-20 ½ 1 1 1 0 0 1 ½
15 II MASTALARZ, Józef 1495 1999-07-04 ½ 0 1 1 1 ½ 1 0 1 0 ½
16 II DADEŁŁO, Barbara 1141 2004-11-16 0
17 II OBARA, Zbigniew 1360 1943-08-25
18 GABUZA, Anatolii 0 1989-05-11
Skład Polonii Wrocław IV
S.No. Title Name FIDE Birthday R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15
1 I ŻOCHOWSKI, Janusz 1912 1953-01-10 1 1 1 0 1 0 1 ½ 1 1
2 II NOWAKOWSKI, Artur 1651 1998-04-21 ½ ½ 0 0 0 ½ 0 0
3 II BRONSZTEJN, Wojciech 1637 1998-05-21
4 I DWILEWICZ, Katarzyna 1623 1999-07-14
5 II MAJEWSKI, Piotr 1594 1996-10-14 0 1 0 0 1 1 1 0 0
6 I DWILEWICZ, Agata 1586 2001-06-23
7 II DWILEWICZ, Andrzej 1567 1958-01-26
8 II KOZA, Stanisław 1546 1998-06-09 ½ 1 1 ½ 1 1 0 ½ 0 ½
9 II WIECZOREK, Bruno 1476 1996-04-11 0 1
10 I KALINOWSKA, Karolina 1466 2000-04-09 0 0
11 II SZALBIERZ, Piotr 1456 1973-04-29 1 0
12 II SZULC, Patrycja 1343 2001-04-21 0 0 0
13 II KOROLEWICZ, Paweł 1324 2001-02-22 1 0
14 II SMYKA, Wiktor 1235 2004-07-12 1
15 III KOZA, Jan 1206 2000-09-21
16 I MAMCZAR, Michał 1722 1932-11-06 0 1
17 II PERLICKI, Paweł 0 1975-01-17
18 II KRZYSZTOFEK, Bogusław 0 1956-09-22 1 1 1 1 0 1 0 0 ½
19 II ZIÓŁKOWSKI, Cyprian 0 2004-10-28
20 II DOŁHARZ, Jakub 0 2004-01-25
21 III KRASZEWSKI, Grzegorz 0 2004-02-12

 

Pełne wyniki TUTAJ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]