[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SEZON 2015/16

IV Liga – okręg wrocławski i podwrocławski

Drużyna: MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV i MDK Fabryczna Polonia Wrocław V

Wyniki końcowe:
M-ce Nazwa drużyny Ranking śr. Duże punkty Pkt.
1 WKSz HETMAN II 1931 25,0 57,5
2 WKS KOPERNIK III 1972 24,0 54,5
3 UKS Szach-Mat Syców 1726 20,0 42,5
4 MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 1488 17,0 40,0
5 MDK Fabryczna Polonia Wrocław V 1625 16,0 38,5
6 WKsz Wołów 1675 16,0 38,0
7 MKS Rokita Brzeg Dolny I 1703 16,0 35,0
8 UKS Skoczek Milicz 1791 15,0 35,5
9 WKSz HETMAN III 1644 13,0 37,0
10 WKSz HETMAN IV 1867 12,0 30,5
11 MUKS MDK Śródmieście Wrocław IV 1556 10,0 31,0
12 MUKS MDK Śródmieście Wrocław III 1759 10,0 28,0
13 WKS KOPERNIK IV 1712 8,0 25,5
14 MKS Rokita Brzeg Dolny II 1609 5,0 17,5
15 MUKS MDK Śródmieście Wrocław II 1737 3,0 19,0
16 PAUZA 1000 0,0 0,0
Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV
Nr Tytuł Nazwisko Imię FIDE R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15 Pkt.
1 II+ DYTMAN, Radosław 1409 0 1 0 1 0 1 0 0 0 ½ 3,5
2 II+ MUSIAŁA, Jakub 1571 0 1 ½ ½ 0 ½ 0 0 ½ 3,0
3 II KAWAŁKO, Adam 1574 0 1 1 1 1 ½ 1 1 1 ½ 1 9,0
4 II BARAN, Mateusz 1431 ½ 1 0 1 0 0 0 1 0 1 4,5
5 II MADAJCZAK, Jakub 1455 ½ ½ 1 ½ 1 1 1 0 1 1 1 1 9,5
6 II POKUSIŃSKI, Antoni 0 1 0 1 1 0 1 0 0 4,0
7 II JONIAK, Grzegorz 1251 ½ 1 1,5
8 III SIERPOWICZ, Konrad 1352 1 0 ½ 0 1,5
9 II NIEMIEC, Zbigniew 1675 ½ 0,5
10 II MADAJCZAK, Piotr 1291 0,0
11 II DEMSKI, Michał 1278 1 1,0
12 II ŻEREBIEC, Maurycy 1092 1 1 2,0
13 III PIECHOCKI, Karol 0 0,0
14 III JAWORSKI, Tymon 0 0,0
Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław V
Nr Tytuł Nazwisko Imię FIDE R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15 Pkt.
1 I+ ŻOCHOWSKI, Janusz 1952 0 1 1 1 0 1 ½ ½ 0 ½ ½ 6,0
2 II+ MAJEWSKI, Piotr 1599 0 1 1,0
3 II KOROLEWICZ, Paweł 1589 ½ 1 1 1 1 1 ½ ½ 0 6,5
4 I SZULC, Patrycja 1602 1 ½ ½ 0 1 1 0 ½ 0 1 ½ 1 0 7,0
5 II DOŁHARZ, Jakub 1382 ½ 1 1,5
6 III BORKOWSKI, Marcin 1366 0 1 0 0 0 1,0
7 II NOWAK, Filip 1305 0,0
8 II LUBERAŃSKI, Jakub 1178 ½ ½ 0 ½ 0 0 0 0 1,5
9 II KRASZEWSKI, Grzegorz 1301 0,0
10 II+ PAWICKA, Magdalena 1252 0,0
11 II+ DADEŁŁO, Barbara 1313 0,0
12 I KRZYŻOSIAK, Anna 1104 0,0
13 II GROT, Błażej 1171 0 0,0
14 II KRZYŻOSIAK, Marta 1239 0,0
15 II NAJDECKA, Sandra 1112 0,0
16 II SZEWC, Dobromiła 1141 0,0
17 II KRZYSZTOFEK, Bogusław 0 ½ 1 0 1 ½ 1 1 1 1 ½ 1 ½ 0 1 10,0
18 III DAWGIEL, Bartosz 0 0 0,0
19 III GLEŃ, Kamil 0 0,0
20 III OSIAKOW, Sebastian 0 0,0
21 III WAIS, Franciszek 0 0,0
22 I MAMCZAR, Michał 1704 1 1 1 1 4,0

 

Pełne wyniki TUTAJ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]