[vc_row][vc_column][vc_column_text]

SEZON 2016/17

IV Liga – okręg wrocławski i podwrocławski

Drużyna: MDK Fabryczna Polonia Wrocław II i MDK Fabryczna Polonia Wrocław III

Tabela końcowa:
L.p. Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Duże punkty
1 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN II (5A) X 2,0 4,5 3,0 3,0 2,5 3,0 3,0 4,0 4,0 3,5 4,0 4,5 4,0 5,0 5,0 27.0
2 OKSiR Wisznia Mała (1B) 3,0 X 2,0 3,5 2,5 4,5 4,0 3,0 2,0 3,0 2,5 4,0 5,0 3,5 4,5 4,5 24.0
3 MDK Fabryczna Polonia Wrocław II (8B) 0,5 3,0 X 2,5 3,5 5,0 3,0 2,0 5,0 4,0 2,5 4,0 4,0 3,0 2,5 5,0 24.0
4 MUKS MDK Śródmieście Wrocław III (7A) 2,0 1,5 2,5 X 0,5 3,0 3,0 3,5 3,5 5,0 3,0 4,0 4,0 3,0 3,5 5,0 23.0
5 UKS Milicz I (2A) 2,0 2,5 1,5 4,5 X 2,0 3,0 2,5 4,5 2,0 5,0 2,5 4,5 3,0 4,0 5,0 19.0
6 MDK Fabryczna Polonia Wrocław III (8A) 2,5 0,5 0,0 2,0 3,0 X 3,5 3,5 2,0 2,5 4,0 2,5 4,5 3,5 5,0 5,0 19.0
7 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN III (5B) 2,0 1,0 2,0 2,0 2,0 1,5 X 4,0 1,0 3,0 5,0 5,0 3,5 3,0 4,5 4,5 16.0
8 MKS Rokita Brzeg Dolny I (4A) 2,0 2,0 3,0 1,5 2,5 1,5 1,0 X 3,5 1,5 2,5 3,0 4,5 3,5 4,0 4,5 16.0
9 MUKS MDK Śródmieście Wrocław II (7B) 1,0 3,0 0,0 1,5 0,5 3,0 4,0 1,5 X 4,0 2,5 1,0 2,5 3,0 4,0 4,0 16.0
10 WKSz Wołów (1A) 1,0 2,0 1,0 0,0 3,0 2,5 2,0 3,5 1,0 X 2,5 2,5 4,0 2,0 3,0 5,0 13.0
11 AZS Wratislavia (3A) 1,5 2,5 1,5 2,0 0,0 1,0 0,0 2,5 2,5 2,5 X 2,5 3,5 3,0 4,5 3,0 13.0
12 WKS Kopernik III (6B) 1,0 1,0 1,0 1,0 2,5 2,5 0,0 2,0 4,0 2,5 2,5 X 0,0 3,0 3,0 3,0 12.0
13 WKS Kopernik II (6A) 0,5 0,0 1,0 1,0 0,5 0,5 1,5 0,5 2,5 1,0 1,5 5,0 X 4,5 4,5 4,0 9.0
14 MKS Rokita Brzeg Dolny II (4B) 1,0 1,5 2,0 2,0 2,0 1,5 2,0 1,5 2,0 3,0 2,0 2,0 0,5 X 3,5 5,0 6.0
15 MLKS Parnas II Oława (3B) 0,0 0,5 2,5 1,5 1,0 0,0 0,5 1,0 1,0 2,0 0,5 2,0 0,5 1,5 X 3,0 3.0
16 UKS Milicz II (2B) 0,0 0,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,5 0,5 1,0 0,0 2,0 2,0 1,0 0,0 2,0 X 0.0

Pełne wyniki TUTAJ

Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław II
Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15
1* I++ ŻOCHOWSKI, Janusz POL 1935 1953 1 0 0 1 0 1 1 1 ½
2* II+ KOROLEWICZ, Paweł POL 1702 2001 1 1 ½ 1 ½ 1 0
3* I SZULC, Patrycja POL 1680 2001 0 ½
4* II+ KAWAŁKO, Adam POL 1659 2001 0 0 1 ½ 1 ½ 1 ½ 1 0
5* II KRZYSZTOFEK, Bogusław POL 1610 1956 1 1 1 1 1 0 1 1 0 ½ 0
6 II SMYKA, Wiktor POL 1519 2004
7 II NOWAK, Filip POL 1417 2007
8 I KRZYŻOSIAK, Anna POL 1391 2005
9 I KRZYŻOSIAK, Marta POL 1360 2005
10 III BORKOWSKI, Marcin POL 1357 2003
11 II+ DADEŁŁO, Barbara POL 1362 2004
12 II DEMSKI, Michał POL 1341 2007 0 0
13 II LUBERAŃSKI, Jakub POL 1335 2005 1 0 1 + 0 1 1 1 1 0 1
14 II GROT, Błażej POL 1257 2008 1 +
15 II JAWORSKI, Tymon POL 1136 2008
16 III DEMSKI, Jakub POL 1044 2008
17 I HARAZDA, Władysław POL 0 1946 1 1 1 + 0 1 + ½ 1 1 ½ 1 0
18 I MAMCZAR, Michał POL 1712 1932 1 1 1 1 ½ 1
19 I BLAK, Zbigniew POL 0 1954

* – Skład podstawowy

Szczegółowe wyniki drużyny TUTAJ

Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław III
Nr Tytuł Nazwisko Imię Fed. R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15
1* II+ MASTALARZ, Józef POL 1800 1999 0 ½ 0 ½ 1
2* I FIEDOREK, Michał POL 1863 2004 0 0
3* k CZYŻ, Artur POL 1929 1983 ½ ½
4* I MAJEWSKI, Piotr POL 1660 1996 0 0
5* II NOWAKOWSKI, Artur POL 1593 1998 0 1 + ½ 1 1 0 + 1 1 0
6 II KOZA, Stanisław POL 1585 1998 0 1 1 1 1 ½ 0
7 I ROGACKA, Natalia POL 1565 1997 0 1 ½ ½ 1 ½ 0 ½ 1
8 II MADAJCZAK, Jakub POL 1512 2001 1 0 ½ 1 ½ 1 0 0
9 II DOŁHARZ, Jakub POL 1494 2004
10 II ŻEREBIEC, Maurycy POL 1488 2002 0 1 + ½ 0 ½ 0 ½
11 I PAWICKA, Magdalena POL 1485 2007
12 II BARAN, Mateusz POL 1421 2002 1 1 1 1 1 1
13 II POKUSIŃSKI, Antoni POL 1404 2001 1 1
14 II+ MADAJCZAK, Piotr POL 1363 2006 1 0 ½ 1 1 1 ½ ½
15 II TOPOŁA, Rafał POL 1348 2005
16 II SIERPOWICZ, Konrad POL 1328 1999 0 0 1 + 1
17 II DAWGIEL, Bartosz POL 1281 2006
18 II JONIAK, Grzegorz POL 1277 1999
19 II RAWSKA, Maja POL 1100 2001
20 II+ ŚMIETAŃSKA, Wiktoria POL 1173 2010
21 III HALHOUL, Adam POL 1121 2006

* – Skład podstawowy

Szczegółowe wyniki drużyny TUTAJ[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]