SEZON 2017/18

IV Liga – okręg wrocławski i podwrocławski

Drużyna: MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV i MDK Fabryczna Polonia Wrocław V

Tabela końcowa:

L.p. Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 Duże punkty
1 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN II (1A) X 3,5 3,5 2,0 4,0 3,0 2,5 2,5 4,0 5,0 4,0 4,5 3,0 4,5 4,0 4,5 26.0
2 UKS Skoczek Milicz I (5A) 1,5 X 3,0 3,5 1,5 2,5 3,5 4,5 3,5 3,0 4,0 4,0 4,0 5,0 4,5 4,5 25.0
3 MUKS MDK Śródmieście Wrocław III (3B) 1,5 2,0 X 3,5 2,0 4,0 3,5 4,0 3,5 4,5 2,5 3,0 3,0 3,0 3,5 4,5 23.0
4 MDK Fabryczna Polonia Wrocław V (8B) 3,0 1,5 1,5 X 4,0 3,5 1,5 2,5 4,0 3,5 2,5 4,5 3,5 4,0 4,5 5,0 22.0
5 UKS Szach-Mat Syców (7B) 1,0 3,5 3,0 1,0 X 2,0 2,5 3,5 3,5 4,0 2,5 3,5 4,0 3,0 3,0 5,0 22.0
6 MKS Rokita Brzeg Dolny I (4A) 2,0 2,5 1,0 1,5 3,0 X 2,0 3,0 2,5 3,0 4,5 3,5 3,5 3,0 3,0 5,0 20.0
7 MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV (8A) 2,5 1,5 1,5 3,5 2,5 3,0 X 2,5 4,5 4,0 2,0 2,0 4,5 4,0 4,5 5,0 19.0
8 MUKS MDK Śródmieście Wrocław II (3A) 2,5 0,5 1,0 2,5 1,5 2,0 2,5 X 3,0 5,0 2,0 4,5 3,0 2,5 2,0 5,0 14.0
9 Wieża Pęgów III (2B) 1,0 1,5 1,5 1,0 1,5 2,5 0,5 2,0 X 1,0 3,5 3,5 3,0 3,5 5,0 5,0 13.0
10 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN III (1B) 0,0 2,0 0,5 1,5 1,0 2,0 1,0 0,0 4,0 X 4,5 2,5 4,0 4,5 3,5 4,5 13.0
11 KS AZS Wratislavia (7A) 1,0 1,0 2,5 2,5 2,5 0,5 3,0 3,0 1,5 0,5 X 2,0 2,5 3,0 3,0 2,0 12.0
12 UKS Skoczek Milicz II (5B) 0,5 1,0 2,0 0,5 1,5 1,5 3,0 0,5 1,5 2,5 3,0 X 2,5 1,5 3,0 2,5 9.0
13 MKS Rokita Brzeg Dolny II (4B) 2,0 1,0 2,0 1,5 1,0 1,5 0,5 2,0 2,0 1,0 2,5 2,5 X 4,0 2,5 5,0 7.0
14 MGLKS Parnas Oława II (6B) 0,5 0,0 2,0 1,0 2,0 2,0 1,0 2,5 1,5 0,5 2,0 3,5 1,0 X 2,0 5,0 5.0
15 Biały Król Wisznia Mała III (2A) 1,0 0,5 1,5 0,5 2,0 2,0 0,5 3,0 0,0 1,5 2,0 2,0 2,5 3,0 X 2,0 5.0
16 MGLKS Parnas Oława III (6A) 0,5 0,5 0,5 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,0 0,5 3,0 2,5 0,0 0,0 3,0 X 5.0

 

Pełne wyniki TUTAJ

Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV
Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15
1* I MAMCZAR, Michał 1698 1932
2* I MADEJ, Marek 1617 2007
3* I+ KRZYŻOSIAK, Anna 1547 2005 0
4* II+ MADAJCZAK, Jakub 1599 2001 0 1 1 0 ½ 1 1 1 ½ 0 0 0 ½ ½
5* I LUBERAŃSKI, Jakub 1748 2005 1 1 0 1 ½ 1 1 1 1 ½ 1
6 I TOPOŁA, Rafał 1535 2005 0 ½
7 II+ STANKIEWICZ, Alicja 1504 1994
8 II DOŁHARZ, Jakub 1495 2004
9 I KRZYŻOSIAK, Marta 1597 2005 ½
10 CM ŚMIETAŃSKA, Wiktoria 1386 2010
11 II+ MADAJCZAK, Piotr 1597 2006 ½ ½ 1 1 1 0 0 1 ½ 1
12 I DADEŁŁO, Barbara 1417 2004
13 II+ DEMSKI, Michał 1465 2007 1 1 1 0 0 1 1 1 1 0 0 1 ½ 1 1
14 II NOWAK, Filip 1308 2007 ½ 1
15 CM GROT, Błażej 1377 2008 1 ½ 1 1 1 1 0
16 II PAWICKI, Filip 1217 2010
17 II JAWORSKI, Tymon 1497 2008 0 1 1 1 0 1
18 II DAWGIEL, Bartosz 1290 2006
19 I SZEWC, Dobromiła 1257 2005
20 II DEMSKI, Jakub 1076 2008 0 1 1 ½ 0 0
21 II+ NAJDECKA, Sandra 1075 2006
22 II PIECHOCKI, Karol 1021 2005

* – Skład podstawowy

Szczegółowe wyniki drużyny TUTAJ

Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław V
Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15
1* I KULON, Boguslaw 2155 1961 1
2* I++ ŻOCHOWSKI, Janusz 1943 1953 ½ ½ 1 ½ ½ 1 1 1 0 ½
3* II+ KOROLEWICZ, Paweł 1758 2001 1 0 1 0 ½ 1 0 1 ½ 0 1 0
4* II NIEMIEC, Zbigniew 1672 1955 0 0 0 ½
5* II BRONSZTEJN, Wojciech 1637 1998
6 II NOWAKOWSKI, Artur 1634 1998
7 II KRZYSZTOFEK, Bogusław 1617 1956 0 1 ½ 0 1 ½ 1 1 1 ½
8 II KOZA, Stanisław 1611 1998 1
9 I SZULC, Patrycja 1596 2001
10 II BARAN, Mateusz 1546 2002 0 1 ½ 1 1 1 1 1 1 1 1 1 0 ½ 1
11 I JĘDRZEJKO, Martyna 1504 2005 ½ 0 0 1
12 II+ POKUSIŃSKI, Antoni 1501 2001 0
13 II SIERPOWICZ, Konrad 1321 1999
14 I HARAZDA, Władysław 1307 1946 1 1 1 0 1 1 1 1 0 1 1 1 1 1
15 II JONIAK, Grzegorz 1277 1999
16 I PTAK, Miroslaw 0 1960
17 III KONIECZNY, Kacper 0 2003 1 1
18 III KUŁTUCKI, Kamil 0 2007 0

* – Skład podstawowy

Szczegółowe wyniki drużyny TUTAJ