Skład, terminarz, informacje

Drużyna IV

Niedługo rozpoczynają się rozgrywki IV Ligi – okręg wrocławski i podwrocławski 2018/19 w których wystąpią dwa zespoły MDK Fabryczna Polonia Wrocław. W dalszej części komunikatu znajdują się niezbędne informacje dotyczące występu naszej drużyny w tych rozgrywkach.

Zawodników dodatkowych można zgłaszać do terminu pierwszego meczu w 2019 roku. Zawodnik dodatkowy nie może być zgłoszony przed zawodnikiem z wyższym aktualnym rankingiem FIDE (dalej PZSzach).

Zespół: MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV

Kierownik zespołu: Jakub Żeberski

Kapitan zespołu: Jakub Żeberski

Sala gry: Klub Szachowy Polonii Wrocław, ul. Kukuczki 26 a-b Wrocław lub MDK Fabryczna, ul. Zemska 16a Wrocław

Tempo gry wynosi: 60 min. + 30sek/pos. na partię dla każdego zawodnika.

Godziny rozpoczęcia rund: godz. 10:00 – rundy przedpołudniowe i godz. 14:00 – rundy popołudniowe

Regulamin IV Ligi: TUTAJ

Serwis turniejowy IV Ligi – okręg wrocławski i podwrocławski: TUTAJ

Terminarz (terminy mogą ulec zmianie):

Runda 1 – 8.11.2018 – dom – godz. 10:00 –  MDK Fabryczna Polonia Wrocław V – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 2,5-2,5

Runda 2 – 18.11.2018 – wyjazd (Wrocław) – godz. 10:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław VI – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 3-2
Runda 3 – 18.11.2018 – wyjazd (Wrocław) – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – Wieża Pęgów 3,5-1,5

Runda 4 – 2.12.2018 – dom – godz. 10:00 –  MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – WKSz Hetman Wrocław II 4-1
Runda 5 – 2.12.2018 – dom – godz. 14:00 – WKSz Hetman Wrocław III – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 3-2

Runda 6 – 6.01.2019 – wyjazd – godz. 10:00 – UKS Skoczek Milicz III – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 0-5
Runda 7 – 6.01.2019 – wyjazd – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – UKS Skoczek Milicz II 2,5-2,5

Runda 8 – 20.01.2019 – dom – godz. 10:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – Biały Król Wisznia Mała IV 5-0
Runda 9 – 20.01.2019 – dom – godz. 14:00 – Biały Król Wisznia Mała III – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 3,5-1,5

Runda 10 – 17.02.2019 – wyjazd (Oleśnica) – godz. 10:00 – KS AZS Wratislavia – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 1-4
Runda 11 – 17.02.2019 – wyjazd (Oleśnica) – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – UKS Pogoń Oleśnica 4,5-0,5

Runda 12 – 24.02.2019 – wyjazd – godz. 10:00 – UKS Szach-Mat Syców I – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 1,5-3,5
Runda 13 – 24.02.2019 – wyjazd – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – UKS Szach-Mat Syców II 4-1

Runda 14 – 10.03.2019 – dom – godz. 10:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – MGLKS Parnas Oława I 1,5-3,5
Runda 15 – 10.03.2019 – dom – godz. 14:00 – MGLKS Parnas Oława II – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV 1-4

Runda 16 – 24.03.2019 – wyjazd – godz. 10:00 – MUKS MDK Śródmieście Wrocław II – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV
Runda 17 – 24.03.2019 – wyjazd – godz. 14:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – MUKS MDK Śródmieście Wrocław III

Runda 18 – 7.04.2019 – dom – godz. 10:00 – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV – MKS Rokita Brzeg Dolny I
Runda 19 – 7.04.2019 – dom – godz. 14:00 – MKS Rokita Brzeg Dolny II – MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV

Tabela po 15 rundach:

L.p. Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Duże punkty
1 MGLKS Parnas Oława I (9B) X 3,5 3,0 3,5 3,5 1,5 2,5 4,0 5,0 2,5 5,0 5,0 4,5 4,5 4,0 + 26.0
2 Biały Król Wisznia Mała III (6A) 1,5 X 2,0 3,5 3,5 2,5 4,5 4,5 3,0 3,0 3,5 5,0 4,0 5,0 4,0 5,0 25.0
3 MUKS MDK Śródmieście Wrocław II (1B) 3,0 X 3,5 4,5 3,0 3,0 2,0 2,5 2,5 1,0 4,5 3,5 3,5 4,0 3,5 5,0 24.0
4 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN II (4B) 2,0 1,5 X 1,0 3,0 2,5 2,5 3,0 2,5 3,5 3,0 4,5 4,0 4,5 3,5 5,0 21.0
5 MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV (8B) 1,5 1,5 4,0 X 2,0 4,0 2,0 2,5 3,5 3,5 2,5 4,0 5,0 4,5 5,0 4,0 20.0
6 MDK Fabryczna Polonia Wrocław VI (3B) 1,5 0,5 2,0 3,0 X 2,0 2,5 3,0 2,5 3,5 4,0 3,0 4,0 4,5 5,0 4,5 20.0
7 KS AZS Wratislavia (7B) 3,5 1,5 2,0 2,5 1,0 X 2,0 1,5 4,0 4,0 3,0 4,0 3,0 4,0 4,0 5,0 19.0
8 MKS Rokita Brzeg Dolny II (2A) 2,5 2,5 2,0 2,5 3,0 X 3,5 1,0 2,5 3,5 2,0 4,5 2,5 5,0 4,5 3,0 19.0
9 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN III (4A) 1,0 3,0 2,0 3,0 2,5 3,0 1,5 X 3,5 3,5 3,0 1,0 1,5 4,5 3,5 4,0 19.0
10 MDK Fabryczna Polonia Wrocław V (8A) 0,0 0,5 2,5 2,5 2,0 3,5 1,5 X 2,5 2,5 4,0 1,5 3,5 4,5 5,0 4,0 16.0
11 Wieża Pęgów (3A) 2,5 2,5 1,5 1,5 2,5 4,0 1,5 2,5 X 2,0 1,0 3,5 3,0 3,0 4,0 3,5 16.0
12 UKS Szach-Mat Syców I (10B) 0,5 2,5 2,0 1,5 1,5 1,0 2,5 2,0 2,5 3,0 X 3,0 3,5 4,5 2,5 4,5 14.0
13 UKS Skoczek Milicz II (5A) 0,0 2,0 4,0 2,5 1,0 1,0 1,5 1,0 4,0 X 2,5 2,0 4,0 3,0 3,5 4,5 14.0
14 MUKS MDK Śródmieście Wrocław III (1A) 2,0 0,5 0,5 2,0 2,0 3,0 4,0 1,5 2,0 2,5 X 2,0 4,5 4,0 2,5 5,0 12.0
15 MGLKS Parnas Oława II (9A) 0,0 1,5 1,0 1,0 1,0 1,0 0,5 3,5 3,5 2,0 3,0 X 1,5 5,0 3,0 + 12.0
16 MKS Rokita Brzeg Dolny I (2B) 0,5 0,0 1,5 0,5 0,5 2,5 0,5 2,0 1,5 1,0 3,0 3,5 X 2,0 2,5 3,0 8.0
17 Biały Król Wisznia Mała IV (6B) 0,5 1,0 1,5 0,0 2,0 0,0 1,5 0,5 2,0 0,5 0,0 3,0 X 3,0 4,5 2,5 7.0
18 UKS POGOŃ Oleśnica II (7A) 1,0 0,0 1,0 1,5 0,5 1,0 1,5 0,5 2,5 1,5 1,0 2,0 2,0 X 3,0 3,5 5.0
19 UKS Skoczek Milicz III (5B) 1,0 1,5 0,0 0,0 1,0 0,5 0,0 1,0 0,5 2,5 2,5 0,5 2,0 X 2.0
20 UKS Szach-Mat Syców II (10A) 0,0 0,0 0,0 1,0 0,5 0,0 2,0 1,0 1,0 1,5 0,5 0,0 2,0 2,5 1,5 X 1.0

 

Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV:

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15 R 16 R 17 R 18 R 19
1 I Pokusiński, Antoni 1636 2001 ½ ½ 0 1
2 I Baran, Mateusz 1605 2002 0 1 1 ½ 1 ½ 1 0 0 1 0 1 0 0
3 I Demski, Michał 1599 2007 0 0 ½ 1 1 1 0 1 ½ ½ 1 1 1
4 II+ Musiała, Jakub 1571 2003 1 0 1 0
5 II Raczek, Krzysztof 1469 2008 ½ 1 0 1 0 1 1 1 1 ½ 1
6 II Jaworski, Tymon 1467 2008 1 1 ½ 0 1 0
7 II Żerebiec, Maurycy 1449 2002 1 1 1 1 1 1 1 1 0
8 II Tarkowski, Bartosz 1358 2002 1 0 1 1 1 1 ½ 1 1 1 1 0 1
9 II Starościak, Szymon 1335 2007
10 II Demski, Jakub 0 2008 0