SEZON 2018/19

IV Liga – okręg wrocławski i podwrocławski

Drużyna: MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV, V, VI

Kapitan: Jakub Żeberski (Polonia IV i V), Artur Czyż (Polonia VI)

Tabela końcowa:

L.p. Nazwa drużyny 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Duże punkty
1 MGLKS Parnas Oława I (9B) X 3,5 3,5 3,5 3,5 2,5 1,5 2,5 5,0 3,0 3,5 5,0 4,0 5,0 4,5 4,5 4,5 4,0 5,0 + 34.0
2 Biały Król Wisznia Mała III (6A) 1,5 X 3,5 2,0 2,0 2,5 3,5 5,0 3,0 + 4,5 3,5 + 4,5 3,0 4,0 5,0 5,0 5,0 4,0 31.0
3 MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV (8B) 1,5 1,5 X 2,0 3,5 3,0 4,0 3,5 2,5 4,0 3,5 4,0 2,0 2,5 5,0 5,0 3,5 4,5 4,0 5,0 28.0
4 MDK Fabryczna Polonia Wrocław VI (3B) 1,5 3,0 3,0 X 0,5 2,0 4,0 2,5 4,0 2,0 3,5 4,0 2,5 3,0 3,0 4,0 4,5 4,0 4,5 5,0 28.0
5 MUKS MDK Śródmieście Wrocław II (1B) 1,5 3,0 1,5 4,5 X 3,0 3,0 2,5 1,0 3,5 2,5 4,0 2,0 3,0 4,5 3,5 3,5 4,0 5,0 3,5 28.0
6 MKS Rokita Brzeg Dolny II (2A) 2,5 2,5 2,0 3,0 2,0 X 3,0 1,0 3,5 2,5 2,5 4,5 3,5 3,5 2,0 5,0 2,5 2,5 3,0 4,5 24.0
7 KS AZS Wratislavia (7B) 3,5 1,5 1,0 1,0 2,0 2,0 X 1,0 4,0 2,5 4,0 4,0 2,0 1,5 3,0 3,0 4,0 4,0 5,0 4,0 21.0
8 Wieża Pęgów (3A) 2,5 0,0 1,5 2,5 2,5 4,0 3,0 X 1,0 1,5 2,0 3,0 1,5 2,5 3,5 3,5 3,0 1,5 3,5 4,0 20.0
9 UKS Skoczek Milicz II (5A) 0,0 2,0 2,5 1,0 4,0 1,5 1,0 4,0 X 3,0 1,5 2,0 2,5 1,0 2,5 3,0 4,0 3,5 4,5 4,5 19.0
10 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN II (4B) 2,0 1,0 3,0 1,5 2,5 2,5 3,5 1,0 X 3,0 4,0 3,0 2,5 4,5 4,5 3,5 5,0 3,0 19.0
11 UKS Szach-Mat Syców I (10B) 1,5 0,5 1,5 1,5 2,5 2,5 1,0 3,0 3,5 2,0 X 1,5 2,0 2,5 3,0 4,5 3,5 2,5 4,5 4,5 18.0
12 MGLKS Parnas Oława II (9A) 0,0 1,5 1,0 1,0 1,0 0,5 1,0 2,0 3,0 1,0 3,5 X 3,5 3,5 4,0 5,0 1,5 3,0 5,0 + 18.0
13 Wrocławski Klub Szachowy HETMAN III (4A) 1,0 3,0 2,5 3,0 1,5 3,0 3,5 2,5 2,0 3,0 1,5 X 3,5 1,0 4,5 3,5 4,0 4,0 18.0
14 MDK Fabryczna Polonia Wrocław V (8A) 0,0 0,5 2,5 2,0 2,0 1,5 3,5 2,5 4,0 2,5 2,5 1,5 1,5 X 2,5 3,5 0,5 4,5 4,0 5,0 17.0
15 MUKS MDK Śródmieście Wrocław III (1A) 0,5 2,0 0,0 2,0 0,5 3,0 2,0 1,5 2,5 0,5 2,0 1,0 4,0 2,5 X 4,5 2,0 4,0 5,0 2,5 13.0
16 Biały Król Wisznia Mała IV (6B) 0,5 1,0 0,0 1,0 1,5 0,0 2,0 0,5 2,0 + 0,5 0,0 + 1,5 0,5 X 3,0 3,0 2,5 4,5 11.0
17 MKS Rokita Brzeg Dolny I (2B) 0,5 0,0 1,5 0,5 1,5 2,5 1,0 2,0 1,0 0,5 1,5 3,5 0,5 4,5 3,0 2,0 X 2,0 3,0 2,5 10.0
18 UKS POGOŃ Oleśnica II (7A) 1,0 0,0 0,5 1,0 1,0 2,5 1,0 3,5 1,5 1,5 2,5 2,0 1,5 0,5 1,0 2,0 3,0 X 3,5 3,0 10.0
19 UKS Szach-Mat Syców II (10A) 0,0 0,0 1,0 0,5 0,0 2,0 0,0 1,5 0,5 0,0 0,5 0,0 1,0 1,0 0,0 2,5 2,0 1,5 X 4,5 3.0
20 UKS Skoczek Milicz III (5B) 1,0 0,0 0,0 1,5 0,5 1,0 1,0 0,5 2,0 0,5 1,0 0,0 2,5 0,5 2,5 2,0 0,5 X -2.0

Pełne wyniki TUTAJ

Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław IV

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15 R 16 R 17 R 18 R 19
1 I Pokusiński, Antoni 1636 2001 ½ ½ 0 1
2 I Baran, Mateusz 1605 2002 0 1 1 ½ 1 ½ 1 0 0 1 0 1 0 0 1 1
3 I Demski, Michał 1599 2007 0 0 ½ 1 1 1 0 1 ½ ½ 1 1 1 ½ 1 ½ 1
4 II+ Musiała, Jakub 1571 2003 1 0 1 0
5 II Raczek, Krzysztof 1469 2008 ½ 1 0 1 0 1 1 1 1 ½ 1 0 1 1 0
6 II Jaworski, Tymon 1467 2008 1 1 ½ 0 1 0
7 II Żerebiec, Maurycy 1449 2002 1 1 1 1 1 1 1 1 0 1 1 1 1
8 II Tarkowski, Bartosz 1358 2002 1 0 1 1 1 1 ½ 1 1 1 1 0 1 1 1 1 0
9 II Demski, Jakub 0 2008 0 0 1

Szczegółowe wyniki drużyny TUTAJ

Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław V

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15 R 16 R 17 R 18 R 19
1 I Madajczak, Jakub 1701 2001 ½ ½ 0 1 ½ 1 1 ½ 1 ½ ½ ½
2 II+ Korolewicz, Paweł 1687 2001 ½ ½
3 I+ Krzyżosiak, Marta 1663 2005 0 1 1 1
4 I Bebel, Agnieszka 1654 1998 1
5 I Topoła, Rafał 1611 2005 ½ ½ 1 ½ 1 ½
6 I++ Krzyżosiak, Anna 1586 2005 0 0 1 1 0 ½
7 CM Grot, Błażej 1576 2008 ½ ½ ½ 1 1 0 1 1 ½ 1 0 1 0 1 1
8 I Madajczak, Piotr 1574 2006 0 1 1 1 0 ½ 1 1 1 ½
9 II Dawgiel, Bartosz 1272 2006 0 0
10 III Senze, Rafał 1211 1995 0 ½ 0 1 0 0 0 ½ 0 ½ 0
11 II Pawicki, Filip 1009 2010 0 0 1 0 0 0 0
12 II Jarocka, Kamila 0 2003 1 0 1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 0

Szczegółowe wyniki drużyny TUTAJ

Skład MDK Fabryczna Polonia Wrocław VI

Nr Tytuł Nazwisko Imię R. FIDE Data ur. R 1 R 2 R 3 R 4 R 5 R 6 R 7 R 8 R 9 R 10 R 11 R 12 R 13 R 14 R 15 R 16 R 17 R 18 R 19
1 I++ Żochowski, Janusz 1907 1953 1 1 ½ 1 0 ½ 1 ½ ½ 0 1 + 1
2 k Czyż, Artur 1919 1983 0 ½
3 II Krzysztofek, Bogusław 1645 1956 1 ½ 1 ½ ½ 1 1 1 ½ ½ ½ 1
4 II+ Stankiewicz, Alicja 1504 1994 ½
5 II+ Nowak, Filip 1484 2007 0 1 ½ 0 1 1 + 1
6 I Harazda, Władysław 1386 1946 0 0 1 0 1 0 ½ 1 1 1 ½ 1 ½ 1 1 + 0 ½ 1
7 CM Śmietańska, Wiktoria 1317 2010 0 1 1 1
8 II Zimny, Jakub 1232 2007 0 1 0 ½ 1 0 1 1 0 1 1 0 1 1 0 1 1
9 II Latacz, Grzegorz 1169 2007 1 0 1 0 1 1 0 0 0 1 1 1 0
10 II Grobelny, Mikołaj 1151 2010 0 ½ 1 1
11 II Kułtucki, Kamil 1110 2007 1 0

Szczegółowe wyniki drużyny TUTAJ