Na przestrzeni 3 dni w Katowicach rozegrano Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich w których młodzi zawodnicy Polonii Wrocław wywalczyli 4 medale! W dalszej części informacji miejsca polonistów.

W Katowicach we wszystkich grupach wiekowych startuję aż 946 zawodników z całej Polski w tym 23 polonistów. Nasi młodzi zawodnicy w zakończonych Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Szybkich (tempo 15 min + 10 sekund na ruch) wywalczyli 4 medale. Na najwyższym stopniu podium w grupie chłopców do lat 14 stanął Szymon Gumularz tym samym zostając Mistrzem Polski! Trzy brązowe medale wywalczyli: Magdalena Pawicka (grupa D-08), Przemysław Piotrowski (grupa C-18) oraz Mariola Woźniak (grupa D-18). Gratulacje!