Dwa medale zdobyli szachiści Polonii Wrocław w zakończonych w Karpaczu Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 16 i 18. Kacper Grela zwyciężył w kategorii chłopców do lat 16, a Mariola Woźniak wywalczyła srebro wśród dziewcząt do lat 18. Gratulujemy!

Kacper Grela (7,5 pkt.) pewnie zwyciężył w kategorii chłopców do lat 16. Drugi z naszych zawodników Kamil Nowak (5,5 pkt.) zajął 7. miejsce.

Blisko medalu Poloniści byli także w rywalizacji chłopców do lat 18. Ostatecznie jednak Przemek Piotrowski (6 pkt.) zajął 4. miejsce, Szymon Kulaś (6 pkt.) był 5, a Komil Khamidov (5 pkt.) – 12.

W rywalizacji dziewcząt do lat 16 Katarzyna Dwilewicz (6 pkt.) zakończyła zmagania na 7. Pozycji, a Karolina Kalinowska (3 pkt.) była 35.

Drugi medal dla Polonii wywalczyła Mariola Woźniak (7,5 pkt.), która wśród dziewcząt do lat 18 zajęła 2. miejsce. Ola Dadełło (5 pkt.) była 10, a Agnieszka Bebel (4 pkt.) – 20.

Wszystkie wyniki dostępne są na stronie turnieju – TUTAJ.