Rozkład zajęć na rok szkolny 2016/2017

grafik-3

 

Powyżej zamieściliśmy grafik zajęć w klubie Szachowym na ulicy Wita Stwosza 37-38. Harmonogram zajęć w MDK Fabryczna dostępny jest na danej stronie internetowej – TUTAJ

Zajęcia Naborowe (kolor niebieski)  (Zajęcia startują od 5 września) – zajęcia te przeznaczone są dla wszystkich początkujących dzieci zarówno chłopców i dziewczynek z najświeższego naboru oraz tych bez kategorii z nieco dłuższym stażem. Dzieci mogą wybrać, w którym dniu chodzą na zajęcia lub uczęszczać częściej na zajęcia rekomendowane dla wspomnianego stopnia wtajemniczenia (kolor niebieski). Zapisy u instruktora prowadzącego:

Michał Mamczar: poniedziałek 14:00-17:00, wtorek, czwartek 14:00-19:00, środy 17:00-19:00, soboty 11:00 -15:00 (KLUB)

Alicja Stankiewicz: czwartek 17:00-19:00 (KLUB)

Na dalszym etapie szkolenia dzielimy dzieci na klasy szachowe odpowiadające obecnie podobnemu stopniu wtajemniczeni szachowego. Taka klasa jest prowadzona przez trenera do osiągnięcia przez dzieci I kategorii szachowej kiedy to dzieci, młodzież zaczyna szkolenie specjalistyczne (dotyczy to zajęć, które odbywają się w Klubie Szachowym na ul. Wita Stwosza)

Klasa czerwona (zajęcia startują 12 września) – dzieci posiadające obecnie IV kategorie szachową męską ewentualnie te, które dopiero co zdobyły III kategorię

Maciej Świcarz: poniedziałek, środa 17:15-19:15

Klasa zielona (zajęcia startują 13 września) – dzieci (do lat 14) posiadające obecnie III kategorie szachową męską ewentualnie te, które dopiero co zdobyły II kategorię

Krzysztof Kolasiński: wtorek, czwartek 17:15-19:15

Klasa żółta  (zajęcia startują 12 września) – dzieci posiadające obecnie II kategorie szachową ewentualnie te, które dopiero co zdobyły I kategorię

Paulina Cagara – poniedziałek, środa 17:15-19:30

Klasa pomarańczowa (zajęcia startują 13 września) – dzieci, młodzież, dorośli posiadająca I kategorie szachową (męską) lub wyższą

Jakub Żeberski – wtorek 17:30 – 20:30

Składki płacimy w ośrodku do którego chodzimy. Jeżeli uczęszczamy do MDK i do Polonii to składkę wpłacamy do Polonii i MDK

Składka  wynosi 250 zł za drugi semestr (płatne do końca stycznia). Składki prosimy wnosić wyłącznie na konto Klubu (w tytule przelewu: imię i nazwisko dziecka).

Numer konta

Klub Szachowy Polonia Wrocław Sp. z o. o.
Aleja Wiśniowa 47
53-126 Wrocław
ING Bank Śląski S.A.
91 1050 1575 1000 0023 5707 5312

Wstępny Podział na Grupy (proszę o zgłaszanie jeżeli kogoś pominęliśmy office@polonia.wroclaw.pl)

Zajęcia u Pana Michała i Pani Alicji Stankiewicz przeznaczone są dla początkujących, którzy trafiają do klubu oraz dla: Wieczorek Maja, Polak Michał, Król Karol, Musiorek Jakub, Starzyński Filip, Nowakowski Paweł, Dul Adam, Grot Bartosz, Markiewicz Jakub, Brzeski Konstanty,  Tuczapski Maciej, Buchaniewicz Piotr, Buchaniewicz Tomasz, Kubica Hubert, Gawle Piotr, Martiian Konstanty, Martiian Mariia, Raczek Krzysztof, Saładucha Marysia, Wasiak Franciszek, Gabryszewki Antoni, …

Klasa czerwona: Filip Pawicki, Aleksandra Pawicka, Laura Najdecka, Wiktor Nowak, Amanda Najdecka, Magdalena Rejman, Szymon Milewski, Jakub Dula, Grobelny Michał, Czapliński Szymon, Jakub Demski, Kuba Walęga

Klasa zielona: Adam Halhoul, Grzegorz Latacz, Kamil Gleń, Sebastian Osiakow, Janfranco Varriale, Bartosz Dawgiel, Leonard Klimek, Piotr Osada…

Klasa żółta: Piotr Madajczak, Magdalena Pawicka, Barbara Dadełło, Marta Krzyżosiak, Anna Krzyżosiak, Jakub Luberański, Michał Demski, Błażej Grot, Tymon Jaworski, Filip Nowak, Jakub Dołharz, Dobromiła Szewc, Marcin Borkowski, Maurycy Żerebiec, Vladyslav Nikonenko, Illya Nikonenko

Zajęcia z IM Jakubem Żeberskim dla osób od rankingu PZSzach 2000: Przemek Piotrowski, Aleksandra Dadełło, Krzysztof Kanicki, Kamil Nowak, Piotr Marko, Szymon Kulaś, Michał Dzikowski, Radosław Dytman, Józef Mastalarz, Piotr Majewski, Aleksander Sokólski, Artur Czyż, Paulina Cagara, Maciej Świcarz…

 

Osoby, które mogą uczęszczać na Zajęcia do IM Jakuba Żeberskiego w czwartki i piątki w MDK (harmonogram zajęć w MDK) : Adam Kawałko, Paweł Korolewicz, Patrycja Szulc, Jakub Musiała, Karolina Kalinowska, Radosław Dytman, Jakub Madajczak, Mateusz Baran, Antoni Pokusiński, Marcin Borkowski, Grzegorz Kraszewski, Maurycy Żerebiec, Grzegorz Joniak, Konrad Sierpowicz, Julia Klimek, Józef Mastalarz, Maja Rawska