W niedzielę w naszym Klubie zorganizowaliśmy spotkanie szachowe rodziców, dzieci oraz trenerów. Podczas pikniku odbyła się symultana szachowa z mistrzem międzynarodowym Danielem Sadzikowskim, który od tego sezonu reprezentować będzie barwy Polonii. Uczestnicy mogli skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez restaurację klubową ITINERIS.Kucharz przygotował nam same smakołyki: pyszną grochówkę, kiełbaski z grilla, chlebek z domowym smalcem i kiszonym ogórkiem. Dla najmłodszych była też gorąca czekolada.

Oprócz symultany i ogólnej integracji, dzieci mogły wziąć udział w konkursie zadań. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały symboliczne upominki. Podczas Pikniku zorganizowaliśmy też pokaz gry w blitza na szachach parkowych który cieszył się dużym powodzeniem.

Za pomoc w zorganizowaniu Pikniku chciałbym podziękować Danielowi Sadzikowskiemu, który sprawił dzieciom wiele radości grając symultanę.  Dziękuję także wszystkim rodzicom którzy przyjechali razem ze swoimi pociechami. Szczególnie chciałbym wspomnieć dwie rodziny Państwa Nowaków oraz Darka Świercza z Tatą. Przyjechali do nas na Piknik mimo znacznej odległość  od Wrocławia.

Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć.

Artur Czyż