Wojewoda Dolnośląski Aleksander Marek Skorupa, który nie tylko jest wielbicielem szachów, sprawnym graczem, ale też i propagatorem tej niezwykle ciekawej dyscypliny, wystawił na aukcję własne umiejętności szachowe. Dochód trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zapraszamy do licytacji partii szachowej z Wojewodą!
Wojewoda Aleksander Marek Skorupa po raz kolejny dołączył do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku gra pod hasłem „NA RATUNEK”. Zebrane podczas finału i licytacji pieniądze będą przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów. Podobnie jak podczas ubiegłorocznego Finału i tym razem wojewoda wystawił na aukcję własne umiejętności szachowe.

Gorąco zapraszamy do licytacji partii szachowej z Wojewodą. Mecz zostanie rozegrany na profesjonalnym zestawie szachowym Stauntona, który po rozegranej partii trafi do zwycięzcy licytacji wraz z wydawnictwem ”Szachy. Królestwo geniuszu i fantazji” Moniki Krupy i Krzysztofa Krupy z wpisem od autorów. Aukcja potrwa do 23 stycznia.

Link do aukcji internetowej