W piątek 21 lutego rozpoczyna się VII Międzynarodowy Turniej Szachowy „Góra Św. Anny”. Zobaczymy w nim aż 13 reprezentantów Polonii Wrocław. Rywalizacja w dwóch grupach potrwa do 2 marca. Trzymamy kciuki za naszych zawodników!

Polonia Wrocław na ten turniej wysyła liczną i silną reprezentację, która liczy aż 13 zawodników. – Wyjazd na Turniej Szachowy „Góra św. Anny” jest wpisany w długofalową strategię naszej Akademii Szachowej Polonii. Zorganizowany wyjazd ma przede wszystkim podnieść umiejętności juniorów, a także pomóc w integracji naszej młodzieży – mówi Artur Czyż, dyrektor Polonii.

gora-sw-anny-FB-cover_2

W turnieju zobaczymy następujących zawodników Polonii: Daniela Sadzikowskiego, Kamila Stachowiaka, Piotra Dobrowolskiego, Komila Khamidova, Przemka Piotrowskiego, Szymona Kulasia, Kacpra Grelę, Szymona Gumularza, Agnieszkę Bebel, Karolinę Kalinowska, Patrycję Szulc, Marcina Borkowskiego i Łukasza Lipskiego. Opiekę trenerską będą sprawować Artur Czyż i Mirosław Perdek.

Na naszej stronie regularnie będziemy zamieszczać informacje o wynikach naszych zawodników. Zapraszamy!