W szóstej rundzie Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet dwie najlepsze zawodniczki Polonii Wrocław zagrały przeciwko sobie – partia pomiędzy Jolantą Zawadzką a Iwetą Rajlich zakończyła się remisem i Jola utrzymała drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, ustępując o pół punktu broniącej tytułu Monice Soćko.

Soćko (5 pkt.) w tej rundzie zremisowała z Edytą Jakubiec. Jola Zawadzka (4,5 pkt.) jest druga, ale zbliżyła się do niej Klaudia Kulon (także 4,5 pkt.), która tym razem pokonała Martę Bartel. Trzecia z Polonistek Ania Iwanow zremisowała z Katarzyną Adamowicz i z dorobkiem 2 pkt. zajmuje 8. miejsce.

W zmaganiach panów po sześciu rundach stawce samotnie przewodzi młody Jan Krzysztof Duda (5 pkt.), który tym razem pokonał Bartłomieja Heberlę. Dla Polonistów ta runda nie była zbyt udana. Daniel Sadzikowski uległ Tomaszowi Markowskiemu, Darek Świercz zremisował z Oskarem Wieczorkiem, a Mateusz Bartel podzielił się punktami ze Zbigniewem Paklezą. Jedyne zwycięstwo odniósł Kamil Stachowiak, który pokonał Jana Adamskiego i ma obecnie na koncie 2,5 pkt., podobnie jak Wieczorek i Świercz. Bartel i Sadzikowski zgromadzili po 3 pkt. W poniedziałek znów obejrzymy „bratobójczy” pojedynek zawodników Polonii – tym razem Kamil Stachowiak zagra z Darkiem Świerczem.