Zakończył się pierwszy turniej Polonii Wrocław, skierowany do najmłodszych, cyklu wrocławskiego krasnala. Jest to już kolejna edycja zawodów organizowana w Klubie na Wita Stwosza. Cieszy fakt, iż na turnieju zjawiło się ponad  80 dzieci.

W grupie do lat 7 czyli najmniejszych krasnali najlepszy okazał się być Piotr Kejna z Hetmana – zdobywca 5,5 punktu z 6 partii. Na drugiej pozycji skończył Polonista Filip Nowak, który zgromadził 5 punktów. Także z 5 punktami zawody ukończył inny Polonista Grot Błażej, który zdobył IV kategorię szachową. Najlepszą dziewczynką była Olga Kraszewska.

Pełne wyniki grupy do lat 7

W najliczniejszej grupie do lat 10 wzięło udział ponad “40 krasnali”.Grupę wygrał zawodnik MUKS MDK Piotr Kuśnierz przed Karolem Piechockim z Muks MDK Fabryczna. Trzeci  był Polonista Jakub Dołharz. W kategorii dziewczynek wygrała Sandra Najdecka.

Pełne wyniki grupy do lat 10.

Najstarsza grupa skończyła jako ostatnia. Wygrał Bartosz Kosiński (MUKS MDK Śródmieście) przed Adamem Kawałko z (Hetmana Wrocław) oraz przed Łukaszem Strugarkiem z (MUKS MDK Śródmieście). Czwarty był Polonista Maurycy Żerebiec. Najlepszą dziewczynką okazała się Kraszewska Barbara.

Pełne wyniki grupy do lat 14.

Cała Galeria zdjęć z zawodów dostępna jest na stronie internetowej.