W dniach 12-15.czerwca w Lubniewicach odbędą się Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików 8-10 lat (roczniki 2004, 2005 i 2006). Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenia do czwartku do godziny 15:00 do Katarzyny Kozioł – katarzyna.koziol@polonia.wroclaw.pl

Komunikat

Serwisy turniejowe: chłopcy, dziewczęta

Informacja ze strony DZszachu:

W dniach od 12 do 15 czerwca 2014r.  w Lubniewicach odbędą się Mistrzostwa Makroregionalne Młodzików 8-10 lat: http://www.dzszach.pl/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=109.

W związku z tym, że zależy nam na udziale jak największej liczby naszych zdolnych dolnośląskich szachistów postanowiliśmy dofinansować każdą zawodniczkę oraz zawodnika, którzy zagrają w tych zawodach  kwotą 50 zł (z przeznaczeniem na koszty pobytu w zawodach). Osoby chcące skorzystać z dofinansowania prosimy o kontakt e-mail:  biuro@dzszach.pl do dnia 5 czerwca 2014r.
Dodatkowo zorganizowaliśmy autobus, który będzie jechał z Radkowa, przez Wrocław (Bielany koło Tesco) oraz Legnicę (stacja benzynowa Shell koło autostrady). Przejazd w obie strony wyniesie:
– z Radkowa 70 zł,
– z Wrocławia 60 zł,
– z Legnicy 50 zł.
Wszystkie osoby chcące skorzystać z tej opcji proszę o kontakt e- mail: 
Olga.lisowska@gmail.com w celu rezerwacji miejsca.
Jednocześnie przypominam, że termin zgłoszeń mija 31 maja, a żeby wziąć udział w tych zawodach konieczne jest wyrobienie licencji zawodniczej.
Przypominamy również, że nie ma obowiązku korzystania z oferty organizatora.