W ostatnią sobotę 28.czerwca, odbył się ostatni w tym półroczu Turniej Wrocławskiego Krasnala. Mimo, że był to pierwszy weekend wakacji frekwencja dopisała. Prócz sportowej rywalizacji na zawodników czekała niespodzianka przygotowana wspólnie z RoboŚwiat. Niestety pogoda popsuła cześć planów, ale mimo wszystko zbudowanie robota i później wprawienie go w ruch było świetną zabawą.

W grupie do lat 7 zwyciężył Piotr Kejna, zaraz za nim był Filip Nowak (KSz Polonia Wrocław), a na trzecim miejscu Magdalena Pawicka. W tej grupie wystartowali także:

Błażej Grot – 9 miejsce

Oskar Osada – 16.miejsce i V kategoria

Andrzej Nowak – 20.miejsce

W grupie do lat 10 zwyciężył, z kompletem zwycięstw, zawodnik Polonii Wrocław – Wiktor Smyka. Drugie miejsce zajął Mikołaj Wieczorek, a na trzecim kolejny Polonista – Jakub Luberański – serdecznie gratulujemy bardzo dobrego wyniku!

W tej grupie tradycyjnie mamy liczną reprezentację, poniżej wyniki:

Grzegorz Kraszewski – 5.miejsce

Michał Węgrzyn – 7.miejsce

Sandra Najdecka – 9.miejsce (w  tej grupie startowały tylko 2.dziewczynki)

Sebastian Osiakow – 13.miejsce

Amelia Chełkowska – 14.miejsce

Tymoteusz Kubica – 16.miejsce

W najstarszej grupie do lat 14 barw Polonii bronił Maurycy Żerebiec, który został sklasyfikowany tuż za podium, na 4.miejscu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zawodnikom za piękną rywalizację, rodzicom za przybycie i dopingowanie. Do zobaczenia po wakacjach w kolejnych turniejach cyklu Wrocławskiego Krasnala. Harmonogram startów zostanie umieszczony na stronie Klubu Szachowego Polonia Wrocław, a także wysłany e-mailem, do tych z Państwa, którzy podawali swoje adresy przy zgłoszeniach.

Dziękujemy firmie RoboŚwiat za przybycie, pokazanie swoich robotów. Mamy nadzieję, że to początek udanej współpracy.

 Serdecznie zapraszamy do >>GALERII<< z turnieju