Od niedzieli nasi juniorzy walczą  o awanse do przyszłorocznych Mistrzostw Polski w czasie Mistrzostw Strefy Lubusko-Dolnośląskiej w Lubniewicach. Kolejna szansa na awans w Karpaczu w czasie Półfinałów Mistrzostw Polski, jednak tam będą startować zawodnicy z całego kraju, więc będzie trudniej. Przypomnijmy, że w grupach do lat 9 awanasuje 6 najlepszych zawodniczek i zawodników, a w pozostałych grupach po 4 najlepsze zawodniczki i zawodnicy.

W turnieju startuje 11 reprezentantów Polonii Wrocław. Opiekę trenerską sprawują Paulina Cagara i Krzysztof Kolasiński. Poniżej wyniki poszczególnych zawodników po 6 rundach:

DZIEWCZĘTA:

-do lat 9

4m – Dobromiła Szewc

5m -Sandra Najdecka

9m – Anna Krzyżosiak

10m. – Marta Krzyżosiak

W tej grupie doszło to kilku wewnątrz klubowych pojedynków. Już w pierwszej rundzie walczyły między sobą siostry Krzyżosiak, lepsza okazała się Marta. W kolejnej rundzie, Sandra Najdecka wygrała z Martą.  Miłka Szewc wygrała najpierw z Sandrą, a potem z Anią.

– do lat 11

5m – Barbara Dadełło

– do lat 13

3m – Agata Dwilewicz

7m – Patrycja Szulc

W bezpośredniej walce między zawodniczkami Polonii lepsza okazała się Agata.

CHŁOPCY

– do lat 9

7m – debiutujący Jakub Luberański

– do lat 11

7m. Jakub Dołharz

– do lat 13

6m – Łukasz Lipski

7m – Paweł Korolewicz

W drugiej rundzie zawodnicy Polonii zmierzyli się ze sobą. Zwycięstwo odniósł Łukasz Lipski

Nie dla wszystkich turniej układa się pomyślnie, ale mamy nadzieję, że będzie już tylko lepiej. Trzymamy kciuki za naszych juniorów!