W okresie między świętami, a nowym rokiem nasi zawodnicy nie próżnują i startują w zawodach zarówno w kraju jak i za granicą. Turniejami w kraju są Turniej Noworoczny rozgrywany we wrocławskim MDK-u przy ulicy Dubois oraz  jubileuszowy 25 turniej Cracovia 2014. Natomiast w turnieju w Lizbonie występuje Anna Iwanow

W Turnieju Noworocznym organizowanym przez MDK Śródmieście Wrocław, rozpoczętym w poniedziałek rozegrano jak dotychczas 2 rundy z 5 zaplanowanych. W Głównym turnieju (zawodniczki i zawodnicy posiadający ranking FIDE do maksymalnie 2199 ELO lub co najmniej II kategorię) występuję jedyna nasza reprezentantka, Marta Krzyżosiak i jak dotychczas zdobyła 1 pkt z 2 partii.

W turnieju B (zawodniczki i zawodnicy posiadający ranking PZSzach 1600), mamy liczniejszą reprezentację naszego klubu. Jak dotychczas, po rozegraniu 4 rund nasi zawodnicy skompletowali odpowiednio: Luberański Jakub 3,5 pkt (1 miejsce!!!), Ptak Paweł 3 pkt, Krzyżosiak Anna 2 pkt. i zdecydowanie najmłodszy w grupie Grot Błażej 0,5 pkt. W tej grupie rozgrywa się 7 rund.

Turniej C (zawodniczki i zawodnicy posiadający ranking PZSzach 1250-1400): Dobromiła Szewc 3 pkt (na 4 możliwe), Sierpowicz Konrad 3 pkt, Najdecka Sandra oraz Węgrzyn Michał 2 pkt oraz bez punktów Rawska Maja. W tej grupie także rozgrywa się 7 rund.

Zmagania w  Turnieju D (zawodniczki i zawodnicy posiadający ranking PZSzach 1000-1250) już się zakończyły i nasi młodzi reprezentanci uplasowali się na następujących miejscach: 3 miejsce zdobywając 5 pkt. na 7 mozłiwych, zajął Tomaszewski Piotr robiąc jednocześnie IV kategorię, 6 miejsce także z 5 pkt Miarecka Natalia, Kubicki Piotr 18 miejsce z 4 pkt, Varriale Janfranco 19 miejsce z 4 pkt.

W Turnieju w Krakowie w turnieju głównym gra 3 naszych reprezentantów. Daniel Sadzikowski, Szymon Gumularz i Mariola Woźniak, gdzie póki co rozegrano 4 rundy. Najwięcej punktów z polonistów skompletował Szymon, który ma ich na swoim koncie 2,5 natmiast Daniel i Mariola mają po 2 punkty. W turnieju C gra Józef Mastalarz, który zdobył 2 pkt na 4 możliwe.

Natomiast w turnieju rozgrywanym w Lizbonie świetnie spisuje się nasza utalentowana zawodniczka Anna Iwanow, która póki co zdobyła 4,5 pkt na 7 możliwych, grając przeważnie z silniejszymi przeciwnikami. Ania rozstawiona z numerem 42, póki  notuje ponad 20 pkt zysków rankingowych. Do rozegrania pozostały jeszcze 2 rundy. Trzymamy kciuki !!!