W niedzielę odbył się ostatni tegoroczny Turniej Wrocławskiego Krasnala. Po jego zakończeniu poznaliśmy klasyfikację końcową, sumująca wyniki wszystkich ośmiu dotychczasowych turniejów w cyklu, w których udział wzięło aż 210 zawodników! Kto okazał się najlepszy?

W kategorii do lat 7 w ostatnim turnieju zwyciężył Piotr Kejna (6 pkt.), przed Karolem Doskoczem (4,5 pkt.) i Michałem Demskim (4,5 pkt.). W klasyfikacji końcowej także wygrał Kejna (39,5 pkt.), przed Demskim (31,5 pkt.) i Oskarem Perkiem (26,5 pkt.). W sumie sklasyfikowanych zostało 70 zawodników. Pełne wyniki końcowe TUTAJ.

W kategorii do lat 10 niedzielne zawody wygrał Jakub Dołharz (6 pkt.), przed Grzegorzem Kraszewskim (4,5 pkt.) i Wiktorem Smyką (4 pkt.). W klasyfikacji generalnej także wygrał Dołharz (38 pkt.), przed Smyką (34 pkt.) i Mikołajem Wieczorkiem (29 pkt.). W przekroju ośmiu turnieju w rozgrywkach tej kategorii udział wzięło aż 97 zawodników! Pełne wyniki końcowe TUTAJ.

W kategorii do lat 14 w ostatnim tegorocznym turnieju zwyciężył Adam Kawałko (5,5 pkt.), przed Barbarą Kraszewską (4,5 pkt.) i Cezarym Nęckim (4 pkt.). W klasyfikacji końcowej cyklu najlepszy okazał się także Kawałko (34 pkt.), przed Radosławem Dytmanem (27 pkt.) i Jakub Madajczak (26 pkt.). W sumie sklasyfikowanych zostało 43 zawodników. Pełne wyniki końcowe TUTAJ.