Weekend zapowiada się pracowicie dla zawodników Polonii. Kilkoro reprezentantów wrocławskiego klubu rozpocznie zmagania w turnieju w Libercu, a Ania Iwanow zagra w Pfalz Open w Niemczech. Dodatkowo trzy nasze zawodniczki grają w turnieju w Rybniku. Trzymamy kciuki!

W turnieju Open Liberec w Czechach wystartuje kilkoro zawodników Polonii. Ich zmagania będzie można śledzić od soboty 14 lutego (pierwsza runda o godz. 16.00) na stronie turnieju – TUTAJ.

W niemieckim turnieju Pfalz Open formę przed Mistrzostwami Polski Kobiet będzie szlifować Ania Iwanow (zagra w turnieju A, gdzie ma 43. ranking w stawce ponad 200 zawodników). Jej wyniki będzie można śledzić TUTAJ.

Trwa też Rybnik Chess Classic 2015, w którym rywalizują trzy nasze młode zawodniczki: Dobromiła Szewc oraz siostry Ania i Marta Krzyżosiak. Ich wyniki można śledzić TUTAJ.

Za wszystkich naszych zawodników trzymamy kciuki!