W dniach 28.02-8.03 w Jastrzębiej Górze rozgrywano Mistrzostwa Polski do lat 10. Wśród uczestników mistrzostw były 4 nasze zawodniczki. Jak im poszło?

W Jastrzębiej Górze w Mistrzostwach Polski do lat 10 mieliśmy cztery przedstawicielki naszego klubu. Na liście startowej najwyżej z polonistek rozstawiona była Anna Krzyżosiak z numerem 2. Następnie Marta Krzyżosiak 13 numer, Dobromiła Szewc numer 20 oraz Sandra Najdecka 56 numer. Łącznie wystąpiło 62 zawodniczki, rozgrywając 9 rund.

Najwyżej z dziewczynek na wysokiej 6 pozycji uplasowała się Marta Krzyżosiak (na zdjęciu) uzyskując 6,5 pkt dzieląc miejsce 3-7, jednakże ustępując punktacją pomocniczą. Siostra Marty Anna zdobyła 6,o pkt zajmując 11 miejsce. Sandra Najdecka skończyła zawody na 38 miejscu z 4,0 pkt oraz Dobromiła Szewc z 3,0 pkt zajęła 56 miejsce. Naszym dzielnym zawodniczkom w przygotowaniach oraz analizie partii pomagała Paulina Cagara.

Pełne wyniki TUTAJ