Po 4 rundach na pierwsze miejsce wysunęła się Alina Kashlinskaya, która pokonała Monikę Soćko. W pojedynku pomiędzy reprezentantkami Polski lepsza okazała się Jolanta Zawadzka. Natomiast Joann Majdan – Gajewska zremisowała swój pojedynek.

W 4 rundzie najbardziej elektryzującymi pojedynkami były partie Aliny Kashlinskaya z wielokrotną Mistrzynią Polski Moniką Soćko oraz partia kadrowiczek Kariny Szczepkowskiej-Horowskiej z aktualną Mistrzynią Polski Jolantą Zawadzką. W pojedynku liderki turnieju z zajmująca niespodziewanie ostatnie miejsce w turnieju Moniką Soćko lepsza okazała się zawodniczka, z Rosji która przy remisie Lilit Mkrtchian z Inną Gaponenko, objęła samodzielnie pierwsze miejsce z 3,5 pkt.  W partii naszych etatowych kadrowiczek lepsza okazała się Jolanta Zawadzka, która pokonała Karinę Szczepkowską-Horowską. Remisy zanotowaliśmy w partiach Foisor – Girya oraz Bulmaga – Majdan-Gajewska.

Wyniki można śledzić na żywo na stronie http://wgmradzikowska.pl Początek 5 rundy w niedzielę o godz. 16.00.

Wyniki 4 rundy:

Alina Kashlinskaya – Monika Soćko 1-0

Lilit Mkrtchian – Gaponenko Inna 1/2

Karina Szczepkowska-Horowska – Jolanta Zawadzka 0-1

Cristina-Adela Foisor – Olga Girya 1/2

Irina Bulmaga – Joanna Majdan-Gajewska 1/2

W 5 rundzie (niedziela, godz. 16) zagrają: Joanna Majdan-Gajewska – Alina Kashlinskaya, Olga Girya – Irina Bulmaga, Jolanta Zawadzka – Cristina-Adela Foisor, Gaponenko Inna – Karina Szczepkowska-Horowska, Monika Soćko – Lilit Mkrtchian