V Arcymistrzowski Turniej Szachowy Kobiet im. Krystyny Hołuj-Radzikowskiej przeszedł już do historii jako bardzo silny sportowo. Ale podczas oficjalnej ceremonii zakończenia zawodniczki podkreślały wielokrotnie znakomita pracę organizatorów, którzy zadbali o każdy szczegół i bardzo dobrą atmosferę.

Oczywiście na pierwszym miejscu w turnieju były szachy, ale organizatorzy zadbali także o inne atrakcje. Szachistki miały możliwość zobaczenia najciekawszych miejsc w stolicy Dolnego Śląska, a dodatkowo pozowały do zdjęć na tle wrocławskich zabytków. Zdjęcia z tej wyjątkowej sesji otrzymały na pamiątkę podczas zakończenia turnieju. Ten prezent wywołał wiele radości i uśmiechów na twarzach zawodniczek.

– Jeśli chodzi o stronę organizacyjną, to niezmiennie turniej stoi na najwyższym poziomie, za co ogromne podziękowania i słowa uznania dla Joli, pana Wojtka Zawadzkiego i Artura Czyża. Jak co roku stanęli na wysokości zadania i jeśli za rok ten turniej zostanie po raz kolejny zorganizowany we Wrocławiu, to bardzo chętnie przyjadę by wziąć w nim udział – powiedziała reprezentantka Polski Karina Szczepkowska-Horowska.