W dniach 10-16.10.2015 w Przesiece odbędą się Mistrzostwa Strefy Dolnośląsko-Lubuskiej (Makroregion) w których to w grupach wiekowych do 9, 11 i 13 lat będzie można wywalczyć awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Polski.

W związku z tym, że na turnieju można uzyskać awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Polski, bardzo gorąco zachęcamy do zgłaszania swoich pociech do wspomnianego turnieju! Zgłoszeń należy dokonywać indywidualnie! Jako klub nie partycypujemy w kosztach, jedynie wyślemy do pomocy zawodnikom trenera, który będzie przygotowywał dzieci do partii, a także w miarę możliwości na bieżąco analizował partie. Trenerami będą Anna Iwanow oraz Mirosław Perdek.

Zgłoszenia należy przesyłać wyłącznie drogą elektroniczną na adres prezes@dzszach.pl do dnia 7 października! Zgłoszenie powinno zawierać informacje na temat zakwaterowania i wyżywienia zawodników, im szybciej dokona się zgłoszenia tym większa szansa na uzyskanie preferowanych warunków. Dodatkowo także prosimy o informację o dokonywanych zgłoszeniach ponieważ musimy być przygotowani na wysłanie odpowiedniej ilości trenerów.

Cały komunikat Makroregionu znajdą Państwo TUTAJ

Serwisy turniejowe:

Dziewczęta do lat 9TUTAJ

Chłopcy do lat 9TUTAJ

Dziewczęta do lat 11TUTAJ

Chłopcy do lat 11TUTAJ

Dziewczęta do lat 13TUTAJ

Chłopcy do lat 13TUTAJ