W meczu o złoto drużyna VOTUM SA Polonia Wrocław poniosła porażkę z WASKO Hetman Katowice 2-4 tym samym tracąc szanse na obronę mistrzowskiego tytułu. Po wygranej nad naszą drużyną tytuł mistrzowski na rundę przed zakończeniem rozgrywek zagwarantowała sobie drużyna z Katowic.

Niestety w pojedynku na szczycie drużyna VOTUM SA Polonia Wrocław przegrała z WASKO Hetman Katowice w stosunku 2-4 tym samym tracąc szanse na obronę tytułu najlepszej drużyny w kraju. Przed ostatnią rundą już wiadomo, że tytuł po roku odzyska WASKO Hetman Katowice. Gratulacje! Naszej drużynie pozostała walka o utrzymanie drugiej pozycji w tabeli. Naszym jutrzejszym przeciwnikiem będzie groźny zespół Sz.S.O.N. Zagłębie Dąbrowa Górnicza. Początek ostatniej rundy planowany jest na godzinę 10:00.

WASKO Hetman Katowice – VOTUM SA Polonia Wrocław

Radosław Wojtaszek – Dariusz Świercz 1/2

Mateusz Bartel – David Navara 1/2

Grzegorz Gajewski – Dimitrios Mastrovasilis 1/2

Wojciech Moranda – Kamil Mitoń 0-1

Krzysztof Bulski – Daniel Sadzikowski 1/2

Jolanta Zawadzka – Monika Soćko 0-1

Strona Ekstraligi TUTAJ

Wyniki Ekstraligi TUTAJ

Zdjęcie: Rafał Siwik