W rozgrywanych w Przesiece Mistrzostwach Strefy Dolnośląsko-Lubuskiej do lat 9, 11 i 13, które dają przepustkę do przyszłorocznych Mistrzostw Polski Juniorów, jesteśmy już za półmetkiem. Jak idzie naszym zawodnikom?

W Przesiece we wszystkich grupach wiekowych zawodnicy są już za półmetkiem rozgrywek (zawody potrwają do piątku). W zawodach we wszystkich grupach wiekowych występuje 16 zawodników MDK Fabryczna Polonia Wrocław. Przypatrzmy się ile punktów zgromadzili nasi zawodnicy w tym momencie.

Grupa dziewcząt do lat 9

W najmłodszej grupie dziewcząt startuje 13 zawodniczek (w tym jedna nasza zawodniczka) i jak dotychczas rozegrano 5 z 9 zaplanowanych rund. W tej grupie wiekowej do Mistrzostw Polski awansuje 6 zawodniczek.

– Najdecka Sandra – 3 pkt, 4 miejsce

WYNIKI

Grupa chłopców do lat 9

Jest to najliczniejsza grupa, licząca sobie 25 zawodników i podobnie jak u dziewcząt do lat 9 rozegrano 5 z 9 zaplanowanych rund. Awans 6 zawodników.

– Madajczak Piotr – 4 pkt, 3 miejsce

– Demski Michał – 4 pkt, 4 miejsce

– Nowak Filip – 3,5 pkt, 6 miejsce

– Dawgiel Bartosz – 3 pkt, 11 miejsce

– Grot Błażej – 2,5 pkt, 13 miejsce

– Jaworski Tymon – 1 pkt, 24 miejsce

WYNIKI

Grupa dziewcząt do lat 11

W tej grupie startuje tylko 7 zawodniczek, które rozegrały 4 z 7 zaplanowanych rund (jedna pauza). W tej kategorii wiekowej awansują 4 najlepsze zawodniczki.

– Dadełło Barbara – 3 pkt, 1 miejsce

– Szewc Dobromiła – 3 pkt, 3 miejsce

– Krzyżosiak Anna – 1 pkt, 4 miejsce

WYNIKI

Grupa chłopców do lat 11

W grupie chłopców do lat 11 startuje 14 zawodników, którzy jak większość grup rozegrali 5 z 9 zaplanowanych rund. Do przyszłorocznych mistrzostw awansuje 4 najlepszych zawodników.

– Dołharz Jakub – 2 pkt, 10 miejsce

– Luberański Jakub – 1 pkt, 14 miejsce

WYNIKI

Grupa dziewcząt do lat 13

W najstarszej w zawodach grupie dziewcząt do 13 do zmagań przystąpiło zaledwie 7 zawodniczek, które rozegrały 4 z 7 zaplanowanych rund (w tym jedna pauza). Awans zdobędą 4 najlepsze zawodniczki.

– Niestety w tej grupie wiekowej nie mamy żadnej zawodniczki

WYNIKI

Grupa chłopców do lat 13

Na starcie w najstarszej kategorii wiekowej wśród chłopców w Makroregionie stanęło 16 zawodników, którym udało się rozegrać 5 z 9 zaplanowanych rund. Awans zdobędzie 4 najlepszych zawodników.

– Musiała Jakub – 3,5 pkt, 4 miejsce

– Dytman Radosław – 2,5 pkt, 8 miejsce

– Baran Mateusz – 2 pkt, 9 miejsce

– Żerebiec Maurycy – 1 pkt, 16 miejsce

WYNIKI