Reprezentantki naszego klubu w 3 rundzie Mistrzostw Świata Juniorów zagrały w kratkę. Mariola Woźniak pokonała Białorusinkę Uzlavataya Anhelinę. Natomiast Magdalena Pawicka przegrała z reprezentantką Kazachstanu Majanovą Damirą.

Po porażkach polonistek w drugiej rundzie, tylko Marioli Woźniak udało się wygrać swoją partię czarnym kolorem w 3 rundzie. Ofiarą Marioli została Białorusinka Anhelina Uzlavataya (43 numer startowy). Dzięki zwycięstwu naszej zawodniczki, będziemy mogli śledzić zmagania Marioli w transmisji na żywo podczas 4 rundy (początek  o 15:00). Niestety drugą porażkę z rzędu poniosła świeżo upieczona Mistrzyni Niemiec do lat 8. Magda przegrała białym kolorem z reprezentującą Kazachstan Damirą Majanovą (66 numer startowy).

Przeciwniczki Magdy i Marioli w 4 rundzie:

Kati Imene (61 numer startowy) – Magdalena Pawicka

Mariola Woźniak – Janzelj Lara (28 numer startowy)

Wyniki U-8

Wyniki U-18

Transmisja partii

Codzienną relację kierownika Polskiej ekipy – Pani Anny Harazińskiej wraz z innymi informacjami można znaleźć TUTAJ

Zdjęcie: Młodzieżowa Akademia Szachowa