Udana runda w wykonaniu zawodniczek naszego klubu podczas Mistrzostw Świata Juniorów! Magdalena Pawicka pokonała Koreankę Kang Sohyun.  Mariola Woźniak odniosła 3 zwycięstwo z rzędu pokonując w 5 rundzie zawodniczkę z Austrii Trippold Denise. Na zdjęciu Oliwia Kiołbasa, Ewa Harazińska oraz Mariola Woźniak.

Zawodniczki Polonii Wrocław wyraźnie się rozkręcają. Obie solidarnie zwyciężyły swoje partie. Magda Pawicka za przeciwniczkę miała Kang Sohyun z Korei Południowej. Z relacji z Grecji wyraźnie zachwycony trener naszej zawodniczki (Tomasz Motyl) wspomniał: „V runda – dziś jest o czym pisać. Partia wygrana czysto, i przyjemnie z ładnym matem w miniaturce z Koreanką” (partia poniżej). Magda po drugim zwycięstwie z rzędu ma 3 pkt i zajmuje 39 miejsce.

Mariola Woźniak grając czarnym kolorem pewnie pokonała reprezentantkę Austrii Denise Trippold. Na uwagę zasługuję 27 ruch Marioli (partia poniżej). Polonistka po 5 rundach ma już 4 punkty i jest w ścisłej czołówce w swojej kategorii wiekowej – 4 miejsce.

Przypominamy, że w dniu dzisiejszym zawodnicy mają dzień wolny i runda 6 odbędzie się w dniu jutrzejszym o godzinie 15:00

Przeciwniczki Magdy i Marioli w 6 rundzie (sobota, godz. 15)

Grupa U-8 Chong Kai Ni Agnes (bez elo, Malezja) – Magdalena Pawicka

Grupa  U-18 Mariola Woźniak – Blagojevic Tijana (2315 elo, Czarnogóra)

Wyniki U-8

Wyniki U-18

Transmisja partii

Codzienną relację kierownika Polskiej ekipy – Pani Anny Harazińskiej wraz z innymi informacjami można znaleźć TUTAJ

Zdjęcie: Anna Harazińska